Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye satılık kiralık emlak ve arsa villa köy evleri tipi gayrimenkul bilgileri ile ilanların fiyatları güncel detaylı olarak sunuluyor. Danışmak kazandırır. Selimiye Emlak Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Bize Ulaşın Sayfasındasınız.

Bize Ulaşın

Marmaris 'te 24 yıl üzerinde süredir ayni adresinde emlakçılık faaliyetinde bulunan şirketimize telefon, mail kullanarak ulaşabilirsiniz. Özellikle gayrimenkul satın almak isteyenlerin danışmasını tavsiye ediyoruz. Emlakınızın değerinde hızlı satılması için birikimlerimizde yararlanmanız yararınıza olacağı inancındayız. Sitemizde kiralık gayrimenkul bilgi, fiyatları da sunuluyor. Kiralık satılık villa müstakil ev konut köy evleri ilanlarımız güncel yayındadır. Portföyümüzde bulunan bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Her gayrimenkul için verdiğimiz ayrı, ilan numarası ile müracatınızda detaylı bilgi verilmektedir. Telefon veya elektronik posta ile biz ulaşabilirsiniz.

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Telefon:

Websiteniz:

Site açıklaması:

Marmaris Merkez Ofisimiz

Sitemiz, bloglar, newsletter, sosyal paylaşım siteleri, oluşturduğumuz emlak platformunda, alıcı ve satıcıları buluşturuyoruz. Bu buluşma ardından sunduğumuz profesyonel danışmanlık aşaması başlamaktadır. Bir gayrimenkulün satılması; araştırma, seçim, karar vermek aşamalarından oluşan süreçtir. Verdiğimiz danışmanlık hizmeti satış sürecinin yönetilmesidir. Bu yönetim, bilgi birikim deneyim bileşkesinde dürüstlük yönüyle birlikte, hizmetin kalitesini belirtir. Bu güne kadar vizyonumuz çalışma tarzımızı geliştirdi. Danışmak kazandırır. Pusulanız bilgi olsun.Tel 0252 4133089 - 0252 4133090 - 0532 3120116

Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir. Lütfen istekleriniz için bize ulaşınız. info@selimiyeemlak.net

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
Tel/ Ofis 0(252) 4133089 - Fax 4133090 - Cep 0532 312 0116

 

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Bülteni / 2008
TOPlist
TOPlist