Marmaris Selimiye Emlak

Sitemizde galeri resimleri ve Marmaris Selimiye emlak bilgileri ile ilanları gonencemlak bülteni satılık kiralık emlaklar hakkında güncel yayınlanmaktadır. Marmaris Selimiye köyü emlak sektörü ve seyahat sevenlerin periyodik güncellenen multimedya yayınıdır. Selimiyebox Emlak Bülteni' ne üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Resim Galerisi Sayfasındasınız.

Selimiye Resim Galerisi / 0252 4133089 - 0252 4133090 - 0532 3120116

Marmaris, çevresi 1992 yılından beri satılık kiralık güncel gayrimenkul bilgileri listelenen, fiyat anlizleri, ilanları, mortgage konut finansmanı bilgileri Armutalan, İçmeler, Beldibi, Turunç, Gökova esas faaliyet alanı olmak üzere Dalyan, Datça, Fethiye, Bodrum bölgelerine servis Gonenc Emlak Ltd. Şti tarafından verilmektedir. Selimiye Gonenc Emlak Şubesi interaktif bilgi bankası ile güncel pertföyünü gayrimenkul sektörüne sunmaktadır.

Nasıl Gidilir?

Selimiye Köyü'ne kara yolu ile Marmaris'den araçla yaklaşık 35-45 dakikalık yolculukla ulaşabilirsiniz. Karayolu asvalt olup ulaşım kolaydır. Özel araç olmadan, yaz kış düzenli garajdan kalkan dolmuşlar vardır. Kış aylarında saat başı ring, yaz dönemi geldiğinde yarım saatte bir olarak yapılabilmektedir.

Deniz yolu ile yat yolculuğu ile köye gidilebilir. Nitekim Selimiye mavi yolculuk root içerisindedir. Marmaris2den dolmuş tekne ile Selimiye yolculuğu mesafenin çok uzun olması nedeniyle yapılmamaktadır.

İstanbul'dan 40 dakikalık uçak yolculuğu ve Dalaman Havaalanı'ndan 1.5 saat yolculukla Marmaris'e ulaşan aileler, araç kiralamayla yarım saat kırkbeş dakika arası yolculukla Selimiye Köyü'ne ulaşabilirler.

Konaklama?

Turistik özellik kazanan köyde son yıllarda yapılmış, konfora sahip apart oteller, pansiyonlar ve köy evleri bulunmaktadır. Artık iletişim ve bilgi çağında, özellikle internet ortamında, aradığını bulmak oldukça kolaylaştı. Bu tesislerin ilanları, web siteleri tatilcilere sunulmaktadır. Bizim konumuz ve ilgimiz dışında olduğundan burada yer vermiyoruz. Satılık kiralık emlak konusunda hizmet vermekte olan danışmanlık şirketi olarak sadece konaklama için kısa süreli talebi olan ailelere, konaklamanın mümkün olduğunu belirtmekle yetinelim. Köyü seven, köy yaşamına ilgisi olan, sezon boyu veya yıllık villa, köy evi kiralama için sertvisimiz vardır. Ancak, bu talebi karşılayacak konut arzı çok az olduğundan sıkıntı yaşıyoruz. Önümüzdeki yıllarda, legal inşaatların da artış göstermesiyle, genleşen arz artışı beklentisi içindeyiz. Nerede ise gelecek yıl için rezervasyon kabul eden çalışma bugün için söz konusudur diyebiliriz.Bize istekleriniz, sorularınız için buradan linkini tıklayabilirsiniz.. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008
TOPlist
TOPlist