Gonenc Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Gonenc Emlak Mugla Marmaris Selimiye Köyü şubesi satılık kiralık gayrimenkul villa köy evleri villa daire arsa ilanları ile ofisi bilgileri güncellenerek veriliyor. Selimiyebox Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Resim Galerisi » Gonencemlak Sayfasındasınız.

Selimiye Gonenc Emlak

Marmaris Merkez ofisimizde 20 yıl üzerinde ayni adreste bulunan tek emlak danışmanlık şirketiyiz. Tüm çalışanları üniversite öğrenimi gören, şirket ailemiz, titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Hastanın yasal olarak hekim seçme hakkı benzeri, tarz ile sorun yaşamayan problemli olmayan konularda seckin hizmet ilkemize bağlıyız. Verilen hizmetin kalitesinin gayrimenkul danışmanının değerini belirlediği inancındayız. Vizyonumuz; deneyim,bilgi birikimi ve dürüstlük bileşkesidir.

Kuruluşumuzdan bu güne Marmariste profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Selimiyede satılık emlaklar yönünde de çalışmalarını sürdürmektedir. Daha çok yatırım amaçlı olan alıcılara yönelik pazarladığımız gayrimenkuller G.D.Y.K. yönetmelik değişikliğinden sonra nitelik değiştirmiştir. Legal inşaatın, kriterlere uygun emlaklarda mümkün olması üzerine, deniz manzaralı, villa inşaatına uygun gayrimenkul pazarlama çalışması ağırlık kazandı. Resmi sitemiz Gonenc Emlak şube olarak Selimiyede hazırlıklara başladı. Alt yapı olarak kurulan izlediğiniz sitemizde, güncel ilanlar vererek, sektör hakkında bilgilendirme gibi bir misyon üstlenme iddiasıyla yola çıktık. Selimiyeemlak şirketimizin prensibleri yönende eşdeğer perspektife sahipdir. Alıcı satının buluşma platformu olarak istek, öneri, eleştiri katkılarınızla bu platform giderek zenginleşmektedir. Gonencemlak Mugla Marmaris Selimiyede şubesi satılık kiralık villa köy evleri villa daire arsa ilanları ile gayrimenkul bilgileri düzenli güncellenerek veriliyor. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Twitter

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bizlere talepleriniz ve ayrıntılı bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

Tel: (0252) 4133089-4133090-0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist