Marmaris Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Marmaris Selimiyeemlak info galeri resimler, satılık kiralık villa arsa köy evleri gayrimenkul bilgileri ile gonencemlak ilanları fiyatları güncel sunuluyor.
Marmaris Emlak,Selimiyebox Bülteni. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Resim Galerisi » Marmaris Sayfasındasınız.

Marmaris Resimler

Marmaris Muğla ilinin önemli ilçesidir. Posta kodu 48700 olan Marmaris Emlak Muğla'ya 54km mesafededir. Dalaman havaalanı'ndan Marmaris'e E90 kara yolu kullanılarak yaklaşık 1.5 saat araç mesafesi ile ulaşabilirsiniz. Havaalanına olan mesafe 94km'dir. Marmaris'in yüzölçümü 870km2 olup, 13 köy ve 6 Belediye bulunmaktadır. Adrese Dayalı Kayıt Sistemi Sonuçları'na göre 31/12/2011 tarihi itibarı ile nüfus 81.910 kişi olduğu 27/01/2012 tarihinde ilan edilmektedir. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerle bu sayı 300.000 nufusu bulabilmektedir.

Marmaris yabancılara gayrimenkul satışı

Mütekabiliyet esası gereği Marmariste yabancılara mülk satışı serbestdir. Emekliler için yoğun talep alan bölge son yıllarda rusların da ilgisini yaşamaktadır. Nitekim yabancılarla evlilik konusunda çok büyük artış vardır. Özellikle sahile yakın, tatil evleri yabancılara satılmaktadır. Ancak; yazlık olarak yaşayanlar yanısıra, yaz kış sürekli yaşamaya yönelik butik site içinde dubleksler ve villalar da satılmaktadır. İnşaatdan ev satın almayı yabancılar tercih etmemektedir.

Selimiye Köyü yabancıların hayran olduğu turistik köyümüzdür. Ancak, birey olarak yabancıların mülk satın alması, belediye hudutları dışında kalan yerlerde yasakdır. Buna karşın; şirketler avrupa müktesebatı karşılığı gayrimenkul satın alabilirler. bu konuda daha detaylı bilgi almak, satılık emlak bilgileri ve sorularınız için Bize Ulaşın sayfamızdan isteklerinizi bildirmeniz mümkündür. Marmaris emlak ile galeri resimler ve satılık kiralık villa arsa köy evleri gayrimenkul selimiye gonenc emlak ilanları fiyatları güncel sunuluyor. Lütfen isteklerinizi, önerilerinizi iletiniz.

Şirketimiz 20 yıl üzerinde süreden beri bölgemizde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Yabancılara satış işleminde, Noterlikce kayıtlı yeminli tercüman, gayrimenkul mevzuatında yetkin avukatlar ile işbirliği yaparak çalışıyoruz. Oturma müsadesi alınması, sigorta hizmetleri, elektrik, su aboneliklerinin yapılması işlemleri de yabancılara mülk satışı konusunda danışmanlık faaliyetimiz kapsamındadır. Marmaris Emlak sektörü yabancılara satış konusunda sorularınızı daha detaylı bilgi almak için iletiniz.

Twitter

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bize ilanlar hakkında ayrıntılı bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel: (0252) 4133089-4133090-0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist