Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Mugla Selimiye Marmaris gayrimenkul ilanlar ve satılık kiralık emlak gayrimenkul bilgileri fiyatları gonencemlak bülteni ile güncellenmiş olarak sunuluyor.
Selimiye Emlak Bülteni. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Resim Galerisi » Muğla Sayfasındasınız.

Muğla Resimler

Muğla Türkiye'nin en uzun deniz kıyısına sahip ilidir. Muğlanın posta kodu 48000 plakası 48'dir. Kent 36 * 17' ile 37* 33' kuzey enlem; 27*13' ve 29*46'doğu boylamlarında yer almaktadır. 12 ilçe, 61 Belediye, 398 köy kentin sınırlarındadır. Bizanslılar'dan Selçuklu Türkleri komutanı Muğul Bey tarafından fethedilen kent, 1889 Aydın vilayet Salhanamesi'nde "Mabella" olarak geçmektedir.

Muğla 31/12/2011 tarihi itibarıyla yapılan ADKS Adrese Dayalı Kayıt Sistemi Sonuçları 'nın 27/01/2012 tarihli ilan edilmesinde nüfusu 838.324 olup, km2 ye 65 kişi yoğunluğundadır. Günden güne gelişen Muğla nüfus olarak da artış göstermektedir. Muğla da son yıllarda hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. Üniversite hareketlilik getirmiştir. Yapılaşma talep nedeniyle oldukça dinamikdir. Mugla da satılık emlak fiyatları krizden etkilenmiştir. Buna karşın yine de satış seviyelerinde ciddi yükselme vardır. Önemli ilçelerinden birisi de Marmaris'dir.

Muğla Marmaris arası karayolu 52km'dir. Özellikle Marmaris Gökova arası kara yolu çift şerit olarak henüz yenilenmiştir. Muğla Otogarı'ndan yaz kış düzenli ve sürekli trafik mevcutdur. Şehirler arası veya minibus araçlarla 45-50 dakikalık yolculukla Marmaris'e ulaşılır. Marmaris'den 40-45 dakikalık yolculukla Selimiye Köyü'ne gidilebilir. Nitekim, Muğla dışındaki kentlerden gelenler için Dalaman Havaalanı Marmaris arası 1.50 dakikalık mesafeyle rahat yolculuk yapılarak ulaşılabilir. Selimiye Köyü'ne Marmaris'den yat yolculuğu yapılmaktadır. Ulaşım hakkında daha fazla sorularınız için Bize Ulaşın sayfamızdan irtibat sağlıyabilirsiniz.

Selimiye Gonenc Emlak

Marmariste merkez ofisi bulunan şirketimiz 20 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi yapılaşma koşulları hükümlerinin uygulanmaya başlaması üzerine selimiyeemlak net sitemizi 2008 yılında oluşturduk. Şirketimizin resmi sitesi gonencemlak.com.tr Selimiyede satılık emlak bilgilerini yayınlamasına karşın, daha özel ve detaylı bilgileri içeren sitemizi ayni zamanda Şube alt yapısı amacıyla sunuyoruz. Son kayıt edilen ilanlar RSS özet akış sisteminden izlenebileceği gibi, sosyal medyada facebook, twitter hesaplarımızdan anında takip edilebilir. İnteraktif sitemize öneri, eleştiri, yorum gönderebilirsiniz.

Selimiyede satılık emlak satın almak, bu yönde karar vermek ancak bilgi alt yapısına sahip olmakla uygulanmalıdır. Gayrimenkul sektörü içinde olmayanların öncelikle genel teknik bilgileri edinmesi gerekir. Bunun yanısıra iyi araştırma ile rayic bedeller öğrenilmelidir. Beğendiğiniz arsayı satınalmak istediğinizde, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Özel İdare, Milli emlak kurumlarından tetkik yapılmalıdır. Unutmayın Güven araştırmaya engel değildir. Olmamalıdır. Mugla Selimiye Marmaris gayrimenkul ilanlar, satılık kiralık gayrimenkul bilgileri fiyatları selimiyebox gonenc emlak bülteni ile sunuluyor. Sitemizde Sık Sorulan Sorular sayfamızda yayınlanan yanıtlar, Selimiye Emlak imar bilgileri sayfamızdaki bilgileri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Doğru bilgi pusulanız olsun.

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

Twitter

muğla emlak

selimiye satılık arsa

mugla selimiye köyü

Bize istekleriniz, ilan bilgileri için buradan linkini tıklayınız.

Tel: (0252) 4133089-4133090-0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008
TOPlist

TOPlist