Selimiye Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü düzenli bilgilendirme, yorumlar, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Muğla Marmaris Selimiyede satılık kiralık emlak ilanları ve gayrimenkul bilgileri ile villa köy evi arsa fiyatları galeri resimlerle güncellenerek sunuluyor.
Selimiyebox Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Resim Galerisi » Selimiye Sayfasındasınız.

Selimiye Emlak Resimler

Mugla Marmaris'den 45km uzaklıktaki köy son yıllarda yatçıların vazgeçilmez uğrak yeri olmuştur. Tarihi konumu hakkında bilgiler ana sayfamızda verilmiş olan köy doğal yapısıyla dikkat çekmektedir. Hisarönü, Turgut, Orhaniye topografik açıdan düz, denizden ancak çok içerilerde meyilli yükseltiye sahipdir. Oysa Selimiye Köyü sanki bir anfitiyatro gibi denizi kucaklamaktadır. Nerede ise köyün evlerinin tamamına yakını deniz manzaralıdır. Yamaçlara sahip köyde satılık olan arsalar bu nedenle oldukça değerlidir.

Marmarisliler köyü neredeyse kentlerin banliyöleri haline getirmişlerdir. Hafta sonlarını, yaz tatillerini değerlendirmek üzere pek çok Selimiyede satılık emlak alınmıştır. Sürekli prim yapması nedeniyle yatırım amacıyla da talep yoğundur. Özellikle İstanbul İzmir Ankara gibi kentlerden yazlıkçı ve emekliler hayallerinin peşinden burada geliyorler. Çünkü; yasal olarak inşaa edebilecekleri ya da resmi Y.K.İ.B Yapı Kullanma İzin Belgesi yani halk arasında bilinen adıyla ruhsatlı ev satın alabiliyorlar.

G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma koşulları arsa statüsü kazanan emlaklarda legal yapılaşmaya izin verdiği için, riskden uzak, güvenle, emlak sahibi olmayı artık mümkün kılıyor. Görünen odur ki; çok yakın gelecekte köyde yaşayanların büyük kısmını sonradan gelenler oluşturacaklar. Köylüler azınlıkta kalacak. Ancak bu yönde rahatsız edici herhangi birşey bulunmamaktadır. Köylüler akdeniz insanı sıcakkanlı yapısıyla sonradan gelenlerle kaynaşmıştır. Köyün yapısında kültürel olarak bulunan zenginlik tarihsel yapısından gelen geleneği yansıtmaktadır. Hayallerinin peşinde olanlara sunduğumuz platform; arayan, veren tarafların buluşmasını sağlamaya yönelikdir. Mugla Marmaris ve Selimiye emlak satılık kiralık ilanları ile gayrimenkul bilgileri villa köy evi arsa yazlık ev fiyatları galeri resimlerle sunuluyor. İnteraktif sitemiz, yorum, eleştiri, öneri gibi katkılarınıza açıkdır. İsteklerinizi, sorularınızı galeri için resimlerinizi Bize Ulaşın sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu 683102 'dir. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

İlan hakkında detaylı bilgi için lütfen buradan bize ulaşınız.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de onsekiz yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008
TOPlist

TOPlist