Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye Gonenc Emlak ofisi şirketimizle ilgili hakkımızda ve satılık villa arsalar müstakil ev ile araziler ilanları güncellenerek sunuluyor. Selimiye Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Hakkımızda Sayfasındasınız.

Hakkımızda

Marmaris çevresi gayrimenkul piyasasında 1992 yılında danışmanlık hizmeti vermeye başlayan şirket kurucularımız, bölgenin ilk on-line sistemini oluşturdular. Francheising sözleşmesi, yürütülen emlak danışmanlık etkinliği, ayrılık ardından; bir yıl sonra, Gonenc Emlak İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi unvanı alarak kendi aile şirketine dönüştü. Bu şirket Marmaris merkezde kuruluşundan beri ayni adres, telefonlarla faaliyetini sürdürmektedir. Hakkımızda söylenecek belirleyici ögelerden birisi yıllardır ayni adresde bulunmamızdır. Bir delikanlı ömrü adres değişmeden yaşandı, halen hizmete devam ediliyor.


selimiye satiliklar

Emlak
Danışmanlığı

selimiye satiliklar

Experlik
Hizmeti

selimiye satiliklar

Yer
Tesbiti

selimiye satiliklar

Tapu
Takibi

Selimiye Köyü'nde yatırım amacına yönelik arsa satışları üzerine faaliyet sürdüren şirketimiz, plan hükümlerinde değişiklikden sonra, ilgisini yogunlaştırdı. Talep yönünün artarak Selimiye'ye çevrilmesi, Selimiye gayrimenkul sektörüne yönelik www selimiyeemlak net sitesini yayına sunmamızı sağladı. Böylece; alıcı, satıcı buluşma ortak bileşkesi olarak 30 Ağustos 2008 günü yayına başladık.

Bu kararı almamızda 2000 yılından sonra multimedya ilgimizin öne çıkması oldu. www gonencemlak com tr sitemiz; marmarisbox ikilisine selimiye emlak dahil edildi. Selimiye gayrimenkul Sektörü'ne yönelik, satılık kiralık gayrimenkul bilgileri, fiyat analizleri, yorumlar, haberler Selimiyebox ile sizlere ulaştırılacaktır. Ücretsiz üyelik sistemiyle Bültenimiz yorumlar, sorularınıza açık olarak yayın yaşamına böylece başlıyor. Hakkımızda; ifadesi, 18 yıldır amacımız doğru bilgiyi sunmak, doğru bilgiye yönlendirmek temel ilkemizdir.

Marmaris Bülteni 16 adet sayı yayınlanmıştır. Bu sayılar elektronik posta ile üyelerimize ulaştırıldı. 2008 yılı için Marmarisbox Bülteni web sitesine dönüştürüldü. Böylece site içinde oluşturacağımız arşiv, yayınlanmış önceki sayıları da izleyebilme, bu bilgileri kıyaslayama olanağını sunacağız.

Satılık daire villa taş ev, köy evleri, satılık arsa, Marmaris emlak, bilgileri güncel olarak yayına sunulmaktadır. Selimiye Emlak Hakkımızda için yorumlarınızı bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. 2013 yılı bültenlerimiz yeni 18nci sayısı üyelerimize iletilmektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

Tel 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris'de yirmi dört yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008
TOPlist
TOPlist