Marmariste kiralık Ev

Selimiye Gonenc Emlak Şirketi Marmaris ve çevresi ile Selimiye köyü kiralık daire müstakil evler ve kiraya verilecek olan gayrimenkul ilanlarına yer vermektedir. Evinizi değerinde hızlı kiraya vermek, aradığınız kiralık ev hakkında bilgi edinerek kiralamak için sitemiz bilgileri düzenli güncellemektedir.
Selimiyebox Bülteni'ne üye olabilirsiniz.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Daireler » İlan:176 Sayfasındasınız.

Kiralık daire

Denizden 350 metre uzaklıkta, Marmaris Atatürk İlk Okulu yakınında kiralık daire. Merkezde olması nedeniyle, Marmariste kiralık daire alışveriş merkezine yakındır. Okul çağında çocuğu bulunan aileler için ideal lokasyonda yer alan daire yakınında park vardır. Kiraya verilecek olan daire üç katlı apartmanın ikinci katındadır. Yola çift tarafdan cephelidir. Her iki sokağa bakan iki adet geniş balkon mevcutdur. Gün boyu güneş gören daire, ailelerin yaşadığı apartmanda olup bekarlara kiraya verilmemektedir. Yeni boya badana yapılmıştır. Kullanıma hazır masrafsız konut olarak uzun süreli konaklama mümkündür.

Gayrimenkul için evin gösterilmesi Marmaris Emlak yetkilisi tarafından randevu alınarak yapılır. Yasa gereği yer gösterme tutanağı tanzim edilir. Güvenli alışveriş gereği karşılıklı görüşme esastır. Marmaris Merkezde Sarıana mevkiinde bulunan daire; girişte antre, yola cepheli salon, amerikan mutfak, iki adet yatak odasına sahipdir. Yatak odası ve salondan balkona çıkışı bulunan Marmariste kiralık ev aylık 500-TL düzenli ödeme koşulu ile kiralanacaktır. Bir aylık kira tutarı kadar depozit talep edilmektedir. Hizmet bedeli olarak kdv dahil fatura karşılığı komisyon ödenir. Bu ilan hakkında daha fazla bilgi almak için, bize ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletebilirsiniz. Köy evleri müstakil ev bilgileri sitemizde yer almaktadır. Mugla Marmariste kiralık ev ve daire emlak ilanları ile köy evleri villa müstakil evlerin bilgileri Marmaris Gonenc Emlak Selimiyebox bülteni sunmaktadır. Marmariste kiralık ev veya satılık gayrimenkul isteklerinizi lütfen bildiriniz.

Marmaris Gonenc Emlak

Şirketimiz Marmariste 18 yıl üzerinde süreden bugüne profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa ve emlak ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri Gonenc Emlak Selimiyebox bülteni sunmaktadır. Köyde sezonluk ev kiralama mart nisan aylarında yapılmalıdır. Sezona girildiğinde kiralık bulmak oldukça güçleşmektedir. Ancak yeni inşaa edilmiş olan apart oteller kısa süreli konaklama sundukları gibi uygun fiyatla uzun süreli kiralama yapılabilmektedir. Pek çok aile Marmariste kiralık ev seçerek çevre köylere örneğin Selimiye Köyü 'ne günübirlik tatil tercih etmektedir. Selimiye Emlak Bülteni yaz aylarında malesef Marmariste kiralık ev konusunda arz darlığı nedeniyle kısır sunum yapabilmektedir. Genellikle kış aylarında kiralamalar yapıldığından kısıtlı ev sayısı talebi karşılayamamaktadır. Marmaris Emlak Sektörü hakkında detaylı bilgiler almak isterseniz sol taraftaki linkden üye olabilirsiniz. RSS hesap özetleri üzerinden son kayıt edilen ilanlardan haberdar olabilirsiniz. Bir anlamda ilk öğrenme hakkı elde edilmiş olunur. Aradığınız özelliklere kriterlere sahip ilan bilgileri öncelikle size ulaşır. Uygun fiyatlı cazip emlakın hakkında bilgi sahibi olursunuz. Sosyal medyada facebook ve twitter hesaplarımız anlık duyurularımızdan sizlere bilgi sunmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:176 / 90m2 / 500-TL / Kiralandı

marmariste kiralık ev

marmaris kiralık daire

marmaris emlak

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için şirketimize buradan ulaşınız.

Tel 0252 4133089 -4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
Tel/ Ofis 0(252) 4133089 - Fax 4133090 - Cep 0532 312 0116

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörüne yönelik analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist