Marmaris Kiralik Ev

Referans sistemiyle kiralık evler şirketimiz tarafından kiraya verilmektedir. Muğla Marmaris kiralık ev ve kiralamaya verilen daire villa yazlık ile muhtelif bilgileri Marmaris Selimiye Gonenc Emlak Bülteni ilanları veriliyor. Sadece Marmarisde ev kiralama değil, çevresinde ve Selimiye Köyü'nde satılık kiralık emlak danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Daireler » İlan:182 Sayfasındasınız.

Marmaris kiralik konut

Marmarisde merkezde, yatlimanına, ilk okula, çarşıya, plaja yakın kiralik daire aylık ödemeli kiraya verilecektir. Dört katlı apartmanın dördünce katında, çatı dairesi 95m2 kullanım alanına sahipdir. Girişte antre vardır. Yerler birinci sınıf fayans zemin özelliğindedir. İç kapılar doğal görünümlü vernikli ahşapdır. Dış doğramalar beyaz aliminyumdan yapılmıştır. İki adet yatak odası vardır. Salon geniş olup, amerikan mutfak yer almaktadır. Mutfak mdf'den yapılmış lake boyalıdır. Üzerinde aspiratör çalışır durumdadır. Teras ise evin en kullanışlı, oldukça geniş alanı olan bölümüdür. Kiraya verilecek olan ev, banyoda elektrikli sofben yenilenmiştir.

Aile apartmanında bulunan gayrimenkul, merdiven temizliği, elektrik aydınlatma otomat giderlerini kapsayan daire başına her ay müşterek giderleri karşılamaya yönelik aidat ödenmektedir. Apartman aidatı aylık 20-TL'dir. Güvenlik açısından, genel mahaller kamera kayıt altındadır. Evin gösterilmesi emlak şirketi aracılığı ile yapılmaktadır. Kiralama koşulları; ilk ay kira peşin, bir aylık kira tutarı kadar depozit ile 450-TL fatura karşılığı emlak hizmet bedeli alınır. Kiralama süresi için sorun yoktur. Yıllık kira kontratı tanzim edilir ancak; erken tahliye talebi halinde, bir ay önceden haber verme zorunluluğu vardır. Merkezde çarşıya, yat limanına yakın Marmaris kiralik ev aylık 450-TL düzenli ödeme koşuluyla kiraya verilecektir. Sorularınız, alternatif talepleriniz için bize ulaşınız.

Marmaris Emlak

Sezon başında Marmaris kiralik ev talepleri son derece yoğundur. Yaz mevsiminde ise, nerede ise ev bulmak çok zordur. Arz yetersizliğinden dolayı durgun piyasa sezon sonu tektar talep yükselmesine tanık olur. Ancak bu son süreç, kiracılar için daha avantajlıdır. Çünkü; yokluktan ne bulursam kiralamak yerine, isteklerine, fiyatına uygun olanı arama ve alternatifler içinden seçme olanağı sözkonusudur. Yer gösterme tutanağı tanzim edilerek, Marmaris kiralik ev şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli kiralama işlemi yapılabilmesi amacıyla kiracı ve kiralayan karşılıklı görüştürülür.

İlan:182 / 95m2 / 450-TL / Kiralandı

kiralik ev

marmaris kiralık ev

marmaris emlak

Kiralik ev hakkında daha çok bilgi için buradan bize ulaşabilirsiniz.

Tel 0252 4133089 - 4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıl üzerinde süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist