Marmaris Kiralik Daire

Marmariste kiralık ilanları portföyümüzden güncelllenerek yayınlanmaktadır. Kiralıklar düzenli yenilenmektedir. İnteraktif resmi sitemiz üzerinden sunulan bilgiler doğrudan mülk sahiplerinin ifadeleri ile tanzim edilmektedir. Marmaris kiralık daire fiyatları günün rayiclerine göre belirlenmektedir. Güvenli alışverişin tesis edilebilmesi amacıyla kiracı ile kiraya vern karşılıklı görüştürülmesi esasdır.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Daireler » İlan:678 Sayfasındasınız.

Kiralık ev

Merkezde iki oda, salon, açık mutfak, banyo wc, balkonlardan ibaret Marmaris kiralik daire 85m2'dir. Yat limanına, çarşıya, alışveriş merkezine, okula yakın olan konut, üç katlı binanın ikinci katında bulunmaktadır. Beş yaşında olan ev, yeni deprem yönetmeliğine uygun inşaa edilliğinden güvenlidir. Girişte çelik kapı, antre vardır. Banyo oldukça geniştir. Duşakabin ve çamaşır makinası için ayrılmış yer vardır. Zeminde birinci sınıf fayans kullanılmıştır. Yatak odasında laminant parkedir. İç kapılar ise amerikan pres kapıdır.

Denize yakın, mesafede bulunan kiralık ev ayılık kira ödeme ile kiraya verilecektir. Girişte ilk ay peşin 500-TL aylık kira yanısıra, bir aylık kira miktarı kadar depozit mülk sahibi tarafından talep edilmektedir. Depozitosuz kiralama yapılmıyacaktır. Teminat senedi veya çek kabul edilmeyeceği için teklif edilmemeşi rica edilmektedir. Özellikle; kiralık ev için subay, ast subay, bankacı, öğretmen, emekli gibi sabit geliri olan aileler tercih edilecektir. Gonenc Emlak şirket yetkilisi tarafından randevu alınarak kiralık ev gösterilir.

Marmaris Emlak

Marmaris çevresinde ve Selimiye emlak piyasasında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, güncel portföyünü sürekli güncelleyerek resmi interaktif sitesinden sunmaktadır. Emlakınızın hızlı ve değerinde pazarlanması satış ve kiralama sürecini yönetiyoruz. Taleplerinizi ileterek sunacağımız seçeneklerde aradığınızı bulma olanağı veriyoruz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Şirketimiz Marmaris kiralik daire ilanları ve kiralık ev ile muhtelif gayrimenkul bilgilerini güncel fiyatlarla izleyicilerine sunmaktadır. Son kayıt edilen ilanlarımızı RSS özet akış sisteminden izleyebilirsiniz. Sosyal medya olarak Twitter Facebook hesaplarımız bize ulaşmanızı, sunumları izlemenizi sağlamaktadır. Bültenimiz ise; bölgemizde gayrimenkul sektörü hakkında haberleri detaylı vermektedir. Özellikle; Selimiye Köyü yazlıklar, müstakil ev, villa kiralamada bilgiler kategoriler halinde yer almaktadır. İsteklerinizi lütfen iletiniz.

İlan:397 / 85m2 / Aylık kira 500-TL

marmaris kiralik daire

kiralik emlak ilanı

kiralık ev

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist