Marmaris Kiralık Emlak

Selimiye Gonenc Emlak Şirketi Marmaris ve çevresi ile Selimiye köyü kiralık daire müstakil evler ve kiraya verilecek olan gayrimenkul ilanlarına yer vermektedir. Evinizi değerinde hızlı kiraya vermek, aradığınız kiralık ev hakkında bilgi edinerek kiralamak için sitemiz bilgileri düzenli güncellemektedir.
Selimiyebox Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Daireler » İlan:475 Sayfasındasınız.

Marmariste kiralık daire

Denizden 100 metre uzaklıkta, Atatürk İlk Okulu yakınında kiralık daire. Merkezde olması nedeniyle, Marmariste kiralık daire alışveriş merkezine yakındır. Okul çağında çocuğu bulunan aileler için ideal lokasyonda yer alan daire yakınındsa park vardır. Kiraya verilecek olan daire üç katlı apartmanın ikinci katındadır. Yola çift tarafdan cephelidir. Her iki sokağa bakan iki adet geniş balkon mevcutdur. Gün boyu güneş gören daire, ailelerin yaşadığı apartmanda olup bekarlara kiraya verilmemektedir.

Gayrimenkul için evin gösterilmesi selimiyeemlak yetkilisi tarafından randevu alınarak yapılır. Güvenli alışveriş gereği karşılıklı görüşme esastır. Marmaris Merkezde Sarıana mevkiinde bulunan daire; girişte antre, yola cepheli salon, amerikan mutfak, iki adet yatak odasına sahipdir. yatak odası ve salondan balkona çıkışı bulunan Marmaris kiralık ev ayılık 550-TL düzenli ödeme koşulu ile kiralanacaktır. Bir aylık kira tutarı kadar depozit talep edilmektedir. Bu ev hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletebilirsiniz. Köy evleri villa müstakil ev bilgileri sitemizde yer almaktadır. Mugla Marmaris Selimiye kiralık emlak ilanları ile villa müstakil ev ve bilgilerini Gonenc Emlak Selimiyebox bülteni yayınlamaktadır. Kiralık veya satılık gayrimenkul isteklerinizi lütfen bildiriniz.

Marmaris Gonenc Emlak

Şirketimiz Marmariste 18 yıl üzerinde süreden bugüne profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Mugla Marmariste kiralık daire ilanları ile Selimiye satılık köy evleri villa müstakil ev ve bilgilerini Selimiyebox bülteni düzenli güncellenerek yayınlamaktadır. Selimiyede satılık arsa yanısıra Marmariste kiralık daire yoğun talepleriniz için çok hızlı bilgi almak amacıyla sayfa solunda bulunan üyelik ile bize ulaşabilirsiniz. Sektör hakkında gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Üyelerimiz bilgi edinme öncelik avantajına sahipdir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:475 / 100m2 / 550-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 -4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
Tel/ Ofis 0(252) 4133089 - Fax 4133090 - Cep 0532 312 0116

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörüne yönelik analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist