Kiralık Ev

Ev arıyorsanız doğru adrestesiniz. Gonenc Emlak kiralik ev ilanları ile Selimiye Marmaris kiralanacak daire ev konut bilgileri ve Muğla çevresi gayrimenkul satılık emlak haberleri veriliyor. Düzenli güncellenen portföyümüzden aradığınız kiralık ev ilanlarına ulaşabilirsiniz. Portföyde aradığınız emlaka uygun ilan göremediğiniz taktirde talebinizi bize ulaştırınız. Böylece yeni kayıt edilen size uygun olabilecek ev için öncelik avantajına sahip olunuz.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Daireler » İlan:672 Sayfasındasınız.

Marmaris kiralık daire

Marmarisde çarşıya, yat limanına, Atatürk İlk Okulu'na, denize yakın lokasyonda bulunan Marmaris kiralık daire 94m2 metraja sahipdir. İki yatak odası, kapalı mutfak, kuvetli geniş banyo, kullanışlı balkon ibaretdir. Girişte antre vardır. Pencerelerde aliminyum doğrama, iç kapılar ahşap vernikli, zemin birinci sınıf karo malzeme kullanılmıştır. Üçüncü kat kiralık ev ayılık 500-TL, düzenli ödeme koşulu ile kiraya verilecektir. Bir aylık kira tutarı depozit istenmektedir. Apartman merdiven temizlik,otomat elektrik gideri aidat ile karşılanmaktadır. Kat mülkiyet kanunu ile yönetim müşterek giderler için makbuz karşılığı konut başına 20-TL aidat almaktadır. Apartman aidat gideri kiracıya aitdir.Elektrik ve su aboneliği diğer kiraya verdiğimiz tüm evlerde olduğu gibi kiracı adına yapılacaktır. Kiralama işleminin çok yoğun olduğu lokasyonda, Marmaris kiralık daire konumunda olduğundan, kiracı lehine, bir ay önceden haber vermek koşulu ile kontrat fesih olanağı verilmektedir. Randevu alınarak, şirket yetkilisi tarafından kiralık ev gösterilir. Belirtilen net koşullarla kiralya verilecek ev için pazarlık payı yoktur. Daha fazla bilgi istenirse lütfen bize ulaşınız.

Marmaris Emlak

Marmaris de; şirketin kuruluşundan beri ayni adresinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Merkez ofisimiz dışında şube olarak Selimiye Köyü'nde çalışmalarımız devam etmektedir. Selimiyeemlak.net sitemiz bu yönde etkinliğini sürdürürken, resmi sitemiz gonencemlak.com.tr 3000 adet üzerinde resim ve yüzlerce satılık kiralık emlak ilanlarını güncel olarak Türkiye güney sahilleri, Marmaris için yayınlamaktadır. Duyurularımız, twitter, facebook, blogcu, wordpress, plusone sosyal medya hesaplarımız üzerinden verilmektedir. Özet akış sistemi RSS üzerinden yeni kayıtlarımızı izlenebilir. Marmaris kiralık daire yanısıra, Selimiye satılık arsa, villa, köy evleri, bilgileri de portföyümüzde sunulmaktadır. Selimiye Emlak, hakkında sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

İlan:485 / 94m2 / Aylık kira 500-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için bizlere buradan ulaşabilirsiniz..

Tel 0252 4133089 - 4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiye Emlak Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist