Marmariste kiralık daire

Selimiye ve Marmariste kiralık daire ilanları ile köy evleri konut kiralık ev bilgileri selimiyebox bülteni satılık arsa gayrimenkul Gonenc Emlak tarafından sunuluyor. Sitemizde yayınlanan bilgiler düzenli güncellenmektedir. Bültenimiz üyelerimize periyodik olarak gönderilir. Marmaris Selimiye Emlak sektörü hakkında bilgilere ulaşmak isterseniz, ücretsiz üyelik sistemimizden yararlanınız.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Daireler » İlan:638 Sayfasındasınız.

Mobilyalı kiralık ev

Merkezde çarşıya, plaja yakın bulunan mobilyalı kiralık ev ayılık 650-TL düzenli aylık ödeme koşuluyla kiraya verilecektir. Yeniyol Caddesi üzerinde bulunan beş katlı apartmanın ikinci katında, 120m2 metraja sahip olup, yola cephelidir. Girişte antre; Çok geniş salon, kullanışlı balkon, iki yatak odası, ayri mutfak, kuvetli, şohbenli büyük banyo wc vardır. Komple mobilyalı,eşyalı olarak kiraya verilecek olan apartman dairesi, Buzdolabı, çamaşır makinesi, mutfak araç gereçleri, yatak gardrop, halılar vb. aile yaşamı için gereksinimi olan eşyalara sahipdir. Kiralama süresi yıllık kira kontratı tanzim edilerek verilir. Ancak kiralık ev ; 2-3 aylık gibi talepler de karşılanır. Kiralama talebinin son derece yoğun olduğu lokasyonda yer aldığından, kira kontratına, bir ay önceden haber vermek koşulu ile kiracıya kontratı dilediği zaman fesih etme olanağı verilmiştir. Emlak fiyatları için Marmariste kiralık daire isteklerinizi iletiniz.

Marmaris Emlak

Marmariste kiralık daire ilanlarımız düzenli güncellenir. Nitekim; aldığımız yoğun talepler nedeniyle, bir ay sonra boşalacak evler ibareli kiralıklar önceden anlaşma ile rezerve edilmektedir. Sabah tahliye edilen eve, ögleden sonra yeni kiracının taşınmasını, komşular izlemektedir. Sezona girerken özellikle bu tanıklık çok sık yaşanmaktadır. Bu nedenle, kiralık talebinizi şirketimize iletmeniz lehinizedir. Bilgi edinme öncelik avantajından yararlanmanız mümkündür. Bunun için, mevki, oda sayısı, metraj, hangi kat, aylık ödeme limiti gibi özellik ve isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir. Portföyümüzde bulunan ilanlar ile istekleriniz çakışmadığı taktirde, sisteme giriş yapılan bilgileriz, datamıza yeni kayıt edilen ilanla çakıştığında, otomatik uyarı verir. Siztem sizi bulur. Ardından şirket yetkilisi hemen sizi arar. Eğer kiralık daire talebiniz devam ediyorsa, randevu alınarak kiralık ev sizlere gösterilir. Herşey sistem üzerinden yürütülür. İnteraktif sitemiz portföyümüzün bir kısmını sizlere sunmaktadır. Amac, kiracı kiraya vereni buşturma platformudur. Sokak sokak ev aramanıza gerek kalmadı. Evinizde kahvenizi yudumlarken, aradığınız satılık kiralık emlak bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İlan:638 / 120m2 / 650-TL

selimiye marmaris

marmaris emlak

Marmariste kiralık ev

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan şirketimize ulaşınız.

Tel 0252 4133089 - 4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist