Marmaris Selimiye Emlak

Selimiye Gonenc Emlak Şirketi Marmaris ve çevresi ile Selimiye köyü kiralık daire müstakil evler ve kiraya verilecek olan gayrimenkul ilanlarına yer vermektedir. Evinizi değerinde hızlı kiraya vermek, aradığınız kiralık ev hakkında bilgi edinerek kiralamak için sitemiz bilgileri düzenli güncellemektedir.
Selimiye Emlak Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Daireler » İlan:658 Sayfasındasınız.

Marmariste kiralık daire

Denizden,plajdan 100 metre uzaklıkta, Sabancı Lisesi yakınında kiralık daire. Merkezde bulunan kiralık daire alışveriş merkezlerine yakındır. Tatil evi özelliğinde yaz kış sürekli yaşamaya uygun olan konut. Kiraya verilecek daire dört katlı apartmanın ikinci katındadır. Yola cephelidir. Birisi sokağa bakan iki adet geniş balkon mevcutdur. Gün boyu güneş gören kiralık daire, ailelerin yaşadığı apartmanda olup, subaylar hariç, bekarlara kiraya verilmemektedir.

Çelik kapı ile girilen daire girişinde geniş antre yer almaktadır. Kapalı mutfak, iki yatak odası, duşakabinli banyo, bulunan kiralık ev ayılık 750-TL düzenli ödeme şartı ile kiralanacaktır. Klimalı daire tüm pencerelerine dekoratif demir ile güvenlik tesis edilmiştir. Bir aylık kira tutarı kadar depozit istenilmektedir. Bu ev hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletebilirsiniz. Köy evleri villa müstakil ev bilgileri sitemizde yer almaktadır. Kiralık veya satılık gayrimenkul isteklerinizi lütfen bildiriniz. Mugla Marmaris kiralık daire ve emlak ilanları ile köy evleri villa müstakil ev arsa bilgilerini Selimiye Gonenc Emlak Selimiyebox bülteni sunmaktadır.

Marmaris Gonenc Emlak

Şirketimiz Marmariste 19 yıldan beridir profesyonel emlak danışmanlık hizmeti vermektedir. Emlak arayan ile veren buluşma platformu olan sitemizde öneri eleştiri ve isteklerinizi ileterk katkıda bulunabilirsiniz. Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa ve emlak ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri Gonenc Emlak Selimiyebox bülteni tarafından sürekli güncellenerek sunmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:658 / 90m2 / 750-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - 4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yılı aşan zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist