Selimiye kiralik isyeri

Selimiyeemlak Şirketimizin Emlakçılık Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Marmaris Selimiye kiralık satılık emlak ve isyeri ilanları ile gayrimenkul fiyatları köy evleri arsalar güncel bilgiler yer almaktadır. Portföyümüzden yararlanınız. Bültenimize üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » İşyerleri Sayfasındasınız.

Marmaris kiralik isyeri

Marmaris Selimiye çevresi kiralık işyerleri, dükkanlar, restaurant, cafe, bar, otel, apart tipi gayrimenkuller kiraya verilmektedir. Kiralamada genellikle turizm sezonu öncesi hareketlilik yaşanmaktadır. Marmariste turizm sezonu tüm yıla henüz yaylmamıştır. Ancak sezon dışı ticaret yaz kış yaşamla birlikte devam etmektedir. Hizmet sektörüne yönelik ara malların satışı, pazarlanması burada kalıcı veye gecici konaklama ihtiyacını oluşturmuştur. Muhtelif dükkanlar, sektöre arz edilen ürünlerin pazarlanmasının gereksinimleridir. Bu nedenle kuyumcu dükkanından, markete, butikden kuaföre her tipden dükkanların satılık kiralık pazarı mevcutdur. Selimiyede daha çok lokanta, apart otel olarak daralmış arz sözkonusudur. Şirketimiz gayrimenkul sektöründe işyerleri kiralanması kiraya verilmesi yönünde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Gonenc Emlak Marmaris
Mekezi Marmariste bulunan şirketimiz yıllara dayanan çalışmalarını Geçiş Dönemi Yapılanma Koşulları ilanından sonra köyler için ayrıca özel bir çalışma sürdürmektedir. Şirketimizin resmi sitesi gonencemlak.com.tr Selimiyede satılık emlak ilanlarına yer vermektedir. Selimiyeemlak.net sitemiz çok daha ayrıntılı bilgi, duyuru, haber, yorum, analiz bilgileri sunmaktadır. Yayındaki ilanların numarası her iki sitede aynidir. Ancak; içerikleri farklıdır. Son kayıt edilen emlak ilanları RSS özet akış sistemi üzerinde yayınlanır. Köy evleri, villa taleplerinizi ileterek birlikte değerlendirme ile yeni sunumları gerçekleştirebilmek mümkündür. Bülten ise yorumlarınızı yayınlayabileceğiniz platformdur. İstekleriniz,önerileriniz, eleştirilerinizle yapacağınız katkılar bu platformun yönünü belirleyecektir.

kiralik yazlık ev

İlan:5
Selimiye kiralik isyeri, arsası.

Kiraya verildi. Köy girişinde Selimiye kiralik isyeri olarak kullanılabilecek arsa. Tekne çekek, tamirat vb. işlerde kullanmaya uygundur.

kiralik ev

İlan:201
Marmariste kiralık işyeri 100.000-TL.

Kiraya verildi.Uzunyalı da plaja sıfır,50 şezlong ile 100m2 üzeri kullanım alanı, ruhsat almada sorunsuz, devir,hava parası yok emlakçıdan kiralık restaurant cafe bar ideal kiralık işyeri.

kiralik ev

İlan:323
Marmariste kiralık ofis 650-TL.

Kiraya verildi.Markezde çarşı yanı, Yeniyol Caddesi üzerinde yola cepheli 60m2 ofis. Sigarta,mimarlık,reklamcılık, acenta için uygun. Ruhsat sorunu yok.

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

Kiralık işyerleri hakkında bilgi için bizlere buradan ulaşabilirsiniz.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist