Marmaris Kiralık Emlak

Düzenli güncellenen interaktif bilgi bankamız ve yıllar içinde geliştirerek olusturduğumuz portföyümüzden, alıcı satıcı buluşmasını temin eden platformdan yararlanınız. Marmariste kiraya verilecek işyeri ofis ve dükkan ilanları ile Marmaris Selimiye satılık kiralık emlaklar villa yazlık ev konut bilgileri yenilenerek verilmektedir. Marmaris Selimiye Emlak Bülteni'ne Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » İşyerleri » İlan:323 Sayfasındasınız.

Marmariste Kiralık Ofis

Kiraya verildi.Marmarisin merkezinde Yeniyol caddesi üzerinde, yola cepheli, tapu kaydında ofis olarak cins tashihi yapılmış, yapı kullanma izin belgesi mevcut işyeri kiraya verilecektir. Özellikle, mimar, sigortacı, reklam tasarım, irtibat bürosu vb işlere uygun 60m2 genişliğinde, içinde wc bulunan, yola cepheli balkona sahip ikinci katta kiralık işyeri. Uzun süreli kiracılığı düşünenler için idealdir. Emlak sahibi 15 yıldan buyana binadaki emlakları kiraya vermektedir. Düzenli kirasını ödeyen dilediği kadar kiralanan mecuru kullanabilir. Kiralama koşu düzenli aylık kira ödeme, bir aylık kira tutarı kadar depozit den ibarettir. Stopaj kiracıya aitdir. Ofis hakkında sorularınızı lütfen iletiniz. Yer dösterme için şirket yetkilisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Gonenc Emlak Marmaris
18 yıl üzerinde süredir Marmariste profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kiralık satılık emlak ilanları bilgileri emlak sahiplerinden doğrudan görüşme ile temin edilmiştir. Prensib olarak alıcı satıcıların karşılıklı yüzyüze görüşmeleri sağlanmadan güvenli alışveriş yapılamıyacağı olmazsa olmazdır. Son kayıt edilen ilanları özet akışları RSS üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Facebook Blogcu Wordpress vb sosyal medya üzerinde ise ilanlarımız anlık yayındadır. Emlakınızın hızlı ve değerinde satılması kiralanması ya da size en uygun emlakın bulunması bizim profesyonel çalışmamızın içindedir. Portföyümüzde bulamadığınız özellikte emlaklar için bize lütfen isteklerinizi iletiniz. Kayıt altınan alınan isteklerin öncelik hakkı vardır. Bu avantajdan yararlanmak yararınıza olduğu inancındayız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:323 / 60m2 / 650-TL

satılık arsa

satılık arsa

selimiye satılık arsa

Marmaris Selimiye kiralık işyerleri için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - 4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldan uzun zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist