Kiralık Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Marmaris Selimiye kiralık işyeri ve satılık emlak ilanları ile gayrimenkul fiyatları köy evleri arsalar güncel bilgiler yer almaktadır. Portföyümüzden yararlanınız. Selimiyebox Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » İşyerleri » İlan:5 Sayfasındasınız.

Kiralık İşyerleri

Kiraya verildi. Köyde, denizden 160 metre uzaklıkta, Köy Yerleşim Alanı içinde bulunan, yasal inşaat yapılamayan ancak yatırım için bekletmeye uygun Selimiyede kiralık emlak, gayrimenkul. Uzun süreli kiralama yapılabilir. Tekne inşaatı, marangozhane vb. işkolları için uygundur.

Köy girişinde bulunan denize sıfır yolun diğer tarafında, yola cepheli ,denize 25 metre mesafede, Camiyi geçince, 672 m2 arsa kiralıktır. Çok amaçlı kullanıma uygun arsadır. Köy girişinde bulunan denize sıfır yolun diğer tarafında, yola cepheli, denize 25 metre mesafede, Camiyi geçince, 672 m2 dir. Kiralık işyeri arsa tapusu şahıs adınadır, hisseli değildir. Çok amaçlı kullanıma uygun arsadır. Randevu alınarak gonencemlak yetkilisi tarafından arsa gösterilir. Arsa elektrik, şebeke suyu, yol, telefon alt yapısına sahiptir. Kiralık arsanın sahibi ile kiracı talibin karşılıklı görüşmesi tarafımızdan güvenli anlaşma yapılmak üzere temin edilecektir. satılık emlak hakkında sorularınızı lütfen aşağıdaki iletişim formundan bize ulaştırınız. Marmaris Selimiye kiralık işyeri ve satılık emlak ilanları ile fiyatları köy evleri arsalar güncel bilgiler güncellenerek yayınlanmaktadır.

Marmaris Selimiye kiralık işyeri

1992 yılında Marmarisde emlakçılık sektöründe yerini alan gonencemlak francheising ile acentelik tahsis ederek köyde gayrimenkul pazarlama etkinliğini sürdürmektedir. Portföyümüzde bulunan gayrimenkul bilgileri sürekli güncellenmektedir. Satılık kiralık emlak villa arsalar müstakil ev ve köy evleri sitemizde yayındadır. Lütfen sorularınızı, isteklerinizi elektronik posta veya telefonla iletiniz.

Kiralık emlak sektörü çok dinamik olduğundan bilgiler hızla değişmektedir. Bu nedenle aradığınız özellikte bulunmayan emlaklar için taleplerinizi iletiniz. Kısa süre içinde size uygun ilan geldiğinde ilk öğrenme hakkına sahip olabilirsiniz. Bunun için Bülten üyeliğiniz yererlidir. Veya RSS sistemi üzerinden ya da sosyal medya ile bizi takip edebilirsiniz. Selimiye Köyü satılık kiralık villa konut yazlık ev ile arazi, imarlı satılık arsa isteklerinizi lütfen iletiniz.

İlan:5 / 672m2 / 0 TL

satılık arsa

satılık arsa

selimiye satılık arsa

Marmaris Selimiye kiralık işyerleri için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 -4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldan fazla zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
SelimiyeBox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist