Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye Köyü satılık kiralık köy evleri ve villa konut tipi gayrimenkul bilgileri ile Gonenc Emlak güncel ilanları yer almaktadır.
Selimiye Emlak Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Köy Evleri Sayfasındasınız.

Kiralık Köy Evleri

Marmaris Selimiye Köyü, yaz aylarında yerli yabancı tatilcilerin yoğun ilgisindedir. Özellikle yat turizmi hızla geliştiğinden yatçıların bölgede en önemli uğrak yerlerindendir.

Marmaris Selimiye kiralık evler
Köyde ev kiralama yaz sezonu boyunca periyodlar halinde devam eder. Birkaç gün, hafta, ay gibi sürelerle kiralama talepleri vardır. Yaz sezonu başlamadan önce Nisan ayı gibi sezonluk kiralama başlar. Selimiye köyü kiralık ev sezonluk kiralamalarda peşin ödemelidir.

Kiralık evler
Köy evleri kiralanması yanısıra yeni yapılmış evlere de talep bulunmaktadır. Kısa süreli ihtiyaçlar için apart veya pansiyonlar hizmet vermektedir. Apartlar giderek daha çok ilgi görmeye başlamıştır. Bir oda, salon, mutfak,banyo wc, balkon ibaret apart ünitesi sunduğu konfor ile müşteri çekmektedir. Yüzme havuzu, plaja yakınlık, sahilde balıkçı lokantaları tatilcileri ağırlamaya yetmektedir. Daha ekonomik fiyatlarla pansiyonlar ayni lokasyonda hizmet sunmaktadır. Çocuklu ailer ve emekliler için ideal yer olan Selimiye, yabancı turistleri konaklamadan çok sahillerdeki lokantalarda günübirlik ağırlamaktadır.

Restore edilmiş köy evleri, taş evler genellikle sezonluk yada yıllık kiralanmaktadır. Son yıllarda köye yerleşmeden önce kendilerini test etmek isteyen aileler sık sık görülmektedir. Arsa satın alarak ev inşaa etmek veya köy evi satın alarak restore ederek köye yerleşmek isteyenler, önce kararlarından emin olmak için ev kiralamayı tercih etmektedir. Ardından sosyal çevre edindikleri köyde emlak satın alarak köy nüfusuna katılmaktadırlar. Bu taleplerin yanında, Marmaris'den pek çok aile yazlık kiralama yapmaktadır.

K.Y.A Köy Yerleşim Alanı ve K.G.A Köy Gelişme Alanı teknik özelliklerine sahip yerleşim alanlarında fiyatlar farklıdır. Sahile yakın ve köyün merkezi daha yüksek fiyatla konutların bulunduğu alanlardır. Sahilden, köy merkezinden uzaklaşan gelişme bölgelerinde ev sayısı azalır. Buradaki evler daha uygun fiyatlarla kiralanabilir. Bu günkü mevcut konum için imar bilgileri sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Gonenc Emlak Ltd. Şti.
Şirketimiz ev kiralama konusunda hizmet vermektedir. Ancak belirtmeliyiz ki; bu yönde talebi karşılayacak düzeyde emlakı sunmakta sıkıntı yaşıyoruz. Çünkü sezon içinde gelen talepleri karşılamamız mümkün olmamaktadır. Bu nedenle tatil sezonu başlamadan önce portföyümüzden sunum mümkündür. Bu yönde programı olan ailelere yardımcı olabilmekteyiz. Sezon içindeki talepler için Apart Oteller ve Pansiyonlara yönlendirme gibi desteğimizi esirgemiyoruz. Marmariste kiralık ev konusunda daima yılın her döneminde kiralık emlaklarımız bulunmaktadır. Bu konuda düzenli bilgi edinmek için Selimiyebox Bülteni sizlere oldukça yararlı olabilir. Üyelerimiz haber edinme önceliğine sahipdir. Bizi ayrıca RSS hesap özet akış sisteminden izlemeniz de mümkündür. Burada son kayıt edilen emlakları takip edebilirsiniz. Anlık izlemeler için Twitterden de portföyümüze yeni kayıt edilen emlaklar izlenebilir.

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

Bize ilanlar hakkında daha çok bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yılı aşan zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1992] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist