Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Marmaris Selimiye kiralık villa ve gayrimenkul ilanları ile daire köy evleri arsalar hakkında bilgilerle fiyatları ev kiralama koşulları güncel olarak yayınlanmaktadır. Selimiye Emlak Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Villa Sayfasındasınız.

Selimiyede Kiralık Villalar

Marmaris Selimiye Köyü' nde kiralık konut seçenekleri içinde villalar yakın zamandan beri sunulan gayrimenkul tipidir. Bilindiği üzere Belediye hudutları dışında kalan alanlarda imar uygulaması henüz tamamlanmamış, yapılmamıştır. Bu nedenle legal olarak villa inşaatı; G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma koşulları kriterlere uygun tarla, arazi vasfına sahip gayrimenkullere arsa statüsü kazandırınca yapılması mümkün olmuştur.

Kriterlere uygun arsalara villa inşaatı yapılması, daha sağlıklı yani bir anlamda kontrollü yapılaşmayı sağlamıştır. Böylece legal yani Y.K.İ.B Yapı Kullanma İzin Belgesi halk arasındaki deyimiyle ruhsatlı villalar yapılabilmiştir. Nitekim; sonuç olarak satılık ve kiralık talebine yönelik sunumda gelişme yaşanmıştır.

Günün koşullarına uygun konforu içeren modern Selimiyede kiralık villa fiyatları aylık 1000-TL seviyelerinden başlamaktadır. Genellikle üç yatak odası, salon, banyo wc, mutfak, balkon be teras yada verandalı, yüzme havuzuna sahip, muhtemelen deniz manzaralı, sahile yakın, şömineli kendine özel bahçe, otopark kiralanacak villada sunulmaktadır. Bu konutlar genellikle bir ile beş yaş arasındadır. Böylesi ev kiralama ile doğa içinde yaşama, temiz sahil ve denizden yararlanma, köy organık sebze, meyve, günlük balık olanakları elde edilmektedir. Evlerin yaşı, metrajı, denize mesafesi, lokasyonu fiyat konusunda etken parametrelerdir. Aylık kiralama yanısıra, sezonluk, yıllık seçenekler de mevcutdur.

Selimiye Gonenc Emlak
Marmaris'de 20 yıl üzerinde süreden beri gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, son yıllarda Selimiye Köyünde kiralık konutları portföyüne almaktadır. Genellikle sezonluk veya yıllık kiralama yönünde hizmet veriyoruz. Günlük, haftalık gibi tatilcilerin apart, pansiyon, köy evi taleplerini yölendirme şeklinde detek hismeti temin ederek yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ancak; Marmariste kiralık villa konusunda yılın her döneminde kiralık villa, daire, gibi konutların kiralanması mümkündür. Güncel portföyümüzdeki emlaklara ulaşabilirsiniz.

kiralik ev

İlan:398
Armutalan kiralık villa 1.050-TL.

Kiraya verildi.Armutalanda merkeze yakın, üç yatak odası bulunan 170m2 net kullanım alanına sahip ikiz villa müstakil bahçe,araç parkı, özellikleri olan konut kiralıktır.

kiralik ev

İlan:604
Beldibi kiralık ev 600-TL.

Kiraya verildi.Beldibinde site içinde, önünden dolmuş geçen, 200m2 kullanım alanına sahip, bahçeli üç banyo, yatak odaları ve teras, balkonlar özellikli kiralik ikiz villa.

kiralik ev

İlan:647
Marmariste kiralık ev 750-TL.

Kiraya verildi.Armutalan anfitiyatro yakını, özel bahçesi bulunan, üç oda, çift wc banyo,çarı teras,yola cepheli verandalı, ana cadde üzerinde kiralık konut.

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

Bize ilanlar hakkında detaylı bilgiler için buradan ulaşmanız mümkündür.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldan fazla zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyeox Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist