Marmaris Kiralık Emlak

Ev kiralama genellikle ilk ay peşin bakiye aylık ödeme programı ile gerçekleşmektedir. Taleplerinizi lütfen iletiniz. Muğla Marmariste ve çevresinde gayrimenkul ilanları ile Marmaris kiralık emlak ilanları konut daire müstakil ev bilgileri Selimiye Gonenc Emlak sitesi yayınlıyor. Merkez ofisimiz Marmaris de bulunmaktadır. Selimiyebox Bülteni'ne üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Villa » İlan:647 Sayfasındasınız.

Marmariste kiralık villa

Kiraya verildi.Marmaris Armutalan mevkii Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan villa konumunda ev kiraya verilecektir. Randevu alınarak Gonencemlak yetkilisi tarafından kiralık ev gösterilir. Kiralık ev üç tarafı açık olduğundan gün boyu güneş görür. Yola cepheli kiralık emlak, dolmuşdurağına yakındır. Ulaşım sorunu yoktur. Evin önünde bahçe, veranda, arka tarafında ise teras balkon vardır. Girişte antre, geniş salon, ayrı mutfak, wc birinci katda yer almaktadır. İkinci kat üç yatak odası, banyo wc, balkona sahipdir. En üst kat ise teras katıdır. Burası çok amaçlı kullanıma açıkdır. Kiralama girişte ilk ay peşin ödenerek, karşılıklı imzalanan iki nüsha kira kontratı düzenlenmesiyle gerçekleşir. Kat mülkiyeti sözleşmesi gereği evcil hayvan beslemek yetiştirmek yasakdır. Ayrıca özel olarak kontrat özel şartlar bölümünde bir maddesinde de bu husus açıkça belirtilerek yer almaktadır. Ailelere kiraya verilecek ev kullanıma hazır konumdadır. Elektrik ve su için teminat talebi yanısıra düzenli ve gününde kira ödemesi esasdır. Ön güven olarak birinci yıl kefil kefaleti gereksinmektedir. Her yıl kira kontratı yenilenir. Uzun süreli kiracılık tercih edilmektedir.

Marmaris Kiralık Emlak

Marmaris'de 24 yıl üzerinde süreden beri profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, güncel satılık kiralık emlak ilanları, detaylı bilgiler yayınlamaktadır. İnteraktif bilgi bankası niteliğindeki sitemiz bilgileri düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Marmaris kiralık emlak portföyü oldukça dinamikdir. Sektör bu yıl ev kiralamada oldukça hareketlidir. Boşalacak olan evleri boşalmadan kiraya vermeye başladık. Bu nedenle talebinizi iletmenizde yarar vardır. Böylece öncelik hakkı size ait olur. Kiraya verme yetkisi aldığımız evleri sitemizde yayınlamamız ardından sosyal medya üzerinden de yayına vermekteyiz. RSS sistemi ise otomatik olarak yeni kayıt edilen emlak ilanlarını yayınlamaktadır.

Portföyümüzde Marmaris çevresi ve Selimiye Köyü yayınlanan ilanlarda karşılaştığımız en sık sorulan soruları ve yanıtlarını bir bölümde topladık. Bu nedenle SSS Sık Sorular Sorular sayfamızda özellikle Selimiyede satılık kiralık emlak ilanları hakkındaki soruları yanıtladık. Alıcı, en uygun fiyat,koşullarla satın almayı, satıcı ise lehine fiyat,kısa zamanda emlakının satılmasını ister. Bu sayfalarda İnteraktif Web Sitemiz platform sunuyor. Buluşma adresiniz, eleştiri, öneri, yorum ve bildirdiğiniz isteklerinizle gelişmektedir. Katkılarınıza teşekkür ederiz.

İlan:647 / 130m2 / Kiralandı

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - 4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldan fazla zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist