Marmaris Selimiye Gonenc Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Kiralık satılık yazlık ev köy evleri ve Muğla Marmaris Selimiye Köyü emlak gayrimenkul bilgileri ile fiyatları güncellenerek sunuluyor. Danışmak kazandırır.
Selimiye Emlak Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Yazlık Evler Sayfasındasınız.

Kiralık Yazlık Evler

Marmaris Selimiye Köyü, denizden 160 metre uzaklıkta, Köy Yerleşim Alanı içinde bulunan, yasal inşaat yapılamayan ancak yatırım için bekletmeye uygun gayrimenkul.

Selimiye Marmaris kiralık evler
Köy yaz aylarında yoğun olarak yazlıkçıların oluşturduğu, tatil amaçlı kiralama talebi ile karşılaşmaktadır. Bu talepler kısa süreli, bir-üç hafta yada aylık süreli olmakla beraber sezonluk yani beş-altı aylık süreleri kapsamaktadır. Son iki yıldır, oniki aylık süreli kiralama talepleri almaya başladık. Selimiye kiralık ev sezonluk kiralamalarda peşin ödemelidir.

Kiralıklar
Deniz manzaralı doğa içinde, 500-800m2 arsa içinde köy evleri doğaseverler tarafından tercih edilmektedir. Bu tip evler sezon başında 6 aylık veya yıllık kiralanmaktadır. Denize yakın olanlar tercih edilmektedir. Kira fiyatları yıllık olarak 7-10.000-TL aralığındadır.

Geçiş dönemi yapılaşma koşulları 2007 yılında yürürlüğe girince yasal villa inşaatları yapıldı. Kaloriferli, jakuzili, özel yüzme havuzlu modern villalar genellikle yıllık olarak kiraya sunuldu. Bu tip villalar çok yoğun olmasa da, aileler tarafından yazlık amaçlı olarak talep görmektedir. Fiyatları yıllık 12-18.000-TL olan moder villalar kiracı bulmaktadır. Denize 100 metre veya kısa yürüyüş mesafesinde butik otel anlayışı ile işletilen apart oteller, yazlıkçıların kiralık konut ihtiyacını karşılamaktadır. Kış aylarında aylık kirası 500-TL olan bir oda bir salon, mutfak, banyowc balkondan ibaret apart ünitesi yaz aylarında günlük 30-100-TL fiyatlarla kiracı kabul etmektedir.

Ev kiralama
Konut kiralamada kontrat tanzimi ile yasal kazanımlar vardır. Mahkeme kararı olmadan polis giremez. Mahremiyet ihlal edilemez. Apart otel ise müşteri statüsünde olup, süre bitiminde ihtara gerek kalmaz. İkisi çok farklı statülere sahipdir.

Ev kirasını ödemeyen kiracı tebligat usul kanununa uygun 30 gün içinde ödeme ihtarı süresinde yine ödeme yapmaz ise ev sahibi dava açma hakkına sahip olur. Yasa işler. Diğerinde ise buna gerek yoktur. Gönenç Emlak Ltd.Şti. olarak sadece ev kiralama konusu ilgi ve hizmetimiz kapsamı içindedir. Müstakil ev, köy evi, villa, daire kiralama konusunda servis vermekteyiz. Taş ev,satılık ev, köy evi taleplerinizi lütfen iletiniz.

kiralik yazlık ev

İlan:625
Marmariste kiralık yazlık ev 000-TL.

Kiraya verildi. Marmariste kiralık yazlık ev, dört oda, salon, amerikan mutfak, çift wc,banyo ibaret üç katlı bulunan yola cephe yüzme havuzlu site içinde konut.

kiralik ev

İlan:541
Marmariste kiralık ev 850-TL.

Kiraya verildi.Deniz manzaralı kiralık yazlık ev, üç oda, salon, kapalı mutfak, banyo wc, ikinci kat, kaloriferli,klimalı, şömineli,BBQ bulunan kiralık konut.

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir. Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

Bize istekleriniz ve ilanlar hakkında bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldan fazla zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist