Selimiye Gonenc Emlak

Selimiye Gonenc Emlak Şirketi Marmaris ve çevresi ile Selimiye köyü kiralık daire müstakil evler ve kiraya verilecek olan gayrimenkul ilanlarına yer vermektedir. Evinizi değerinde hızlı kiraya vermek, aradığınız kiralık ev hakkında bilgi edinerek kiralamak için sitemiz bilgileri düzenli güncellemektedir. Merkez ofisimiz Marmariste' dir. Selimiyebox Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Yazlık ev » İlan:625 Sayfasındasınız.

Marmariste kiralık emlak

Kiraya verildi. Marmaris merkeze araçla 10 dakikalık mesafede Armutalan nezih mevkiinde bulunan kiralık yazlık. Armutalan merkezde olması nedeniyle, kiralık yazlık ev alışveriş merkezine yakındır.Ulaşım kolaydır. Evin iki ayrı istikametinden periyodik olarak dolmuş ring seferleri vardır. Kiraya verilecek olan yazlık ev üç katlı bir konut olarak geniş kullanım alanına sahipdir. Yola cephelidir. Sokağa bakan geniş balkon mevcutdur. Gün boyu güneş gören kiralık konut, ailelerin yaşadığı yüzme havuzlu site içindedir.

Gayrimenkul için evin gösterilmesi Selimiyeemlak Marmaris merkez ofis yetkilisi tarafından randevu alınarak yapılır. Şirket prensibimiz gereği güvenli alışveriş gereği karşılıklı görüşme esastır. Gayrimenkul, yaz kış yaşanılacak konuma sahipdir. Gayrimenkul girişte çelik kapı, antre, geniş salon, amerikan mutfak, iki adet yatak odasına ve ayrıca çatı katda bulunan çamaşır odası, hobi odası nasahipdir. Toplam dört oda bulunmaktadır. yatak odası yerden tavana sabit gardrop kullanımına sahipdir. Kiralama koşulu olarak kiralık ev ayılık 550-TL düzenli ödeme koşulu ile kiralanacaktır. Bir aylık kira tutarı kadar depozit istenilmektedir. Kiralık yazlık ev hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın sayfamızdan daha fazla bilgi ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Evin yanısıra, daire, köy evleri, villa, müstakil ev bilgileri güncel sitemizde yer almaktadır. Marmaris Selimiye kiralık ya da satılık gayrimenkul taleplerinizi lütfen bildiriniz.

Marmaris Gonenc Emlak

Şirketimiz Marmaris Merkez Ofisi' nde 18 yıl üzerinde süreden bu güne profesyonel emlak danışmanlık hizmeti vermektedir. Marmaris Selimiye Gonenc Emlak Marmariste kiralık ev, satılık arsa ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgilerini Selimiyebox bülteni sunmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:625 / 120m2 / 550-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - 4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldan uzun zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist