Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa ile ilanlar ve köy evleri villa müstakil ev gayrimenkul bilgileri Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde sunuluyor.
Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:307 Sayfasındasınız.

Selimiye denize sıfır arsa, koy

Selimiye Köyü denize sıfır üç adet parselden oluşan, parsellerden birisi ana yola 25 metre üzerinde sınıra sahip günübirlik tesis pansiyon villa yapmaya yasal izinli arsa. Potansiyel olarak çekek yeri, marina yabilabilme özelliğine sahip emsalsiz satılık resmi tapulu emlak.

Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarihindeki 2463 sayılı yazısıyla kabul edilen geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri gayrimenkul için geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı verilir. Projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon sahibi olmak mümkündür.Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Bu konuda çok daha detaylı bilgiler gonencemlak özel ayrılmış sayfada mevcutdur. Nitekim gayrimenkul tarihçesi, teknik özellikleri, hissedarların konumu, çok ayrıntılı biçimde yayınlanmaktadır.

Gayrimenkul yer göstermesi Gonenc Emlak Ltd. Şti. şubesi selimiyeemlak tarafından yapılır. Güvenli alışveriş alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesiyle mümkündür. Bu emlakın en önemli özelliği Datça Bozburun Plan Hükümleri kapsamında çekek yeri olarak leke içinde kalmasıdır. Yani çekek yeri olarak kullanma ruhsatı alma olanağının bulunmasıdır.Lütfen daha fazla bilgi için bize ulaşınız.

Marmaris Gönenç Emlak

24 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe şirketimiz hizmet vermektedir. Marmaris Selimiye köyü denize sıfır 14.092 m2 satılık koy dışında portföyümüzde bu tip gayrimenkul bilgileri vardır. Şirketimiz bölgede sekiz adet satılık koy bilgisine sahipdir. Ayrıca, müstakil ev, köy evleri, villa, inşaata uygun arsalar sürekli güncel bilgileri şirketimiz portföyünde bulundurmaktadır. Mugla il hudutları içinde geçerli 2463 sayılı yukarıda açıklanan uygulama çerçevesinde Selimiye satılık emlak, konut, müstakil ev, yapılabilmesi koşulları hakkında daha fazla bilgi talebinizi selimiyeemlak yetkilisine telefon veya elektronik postayla bildiriniz. Onaylanan Revizyon Planı sorularınızı iletebilirsiniz. Danışmak kazandırır.

İlan:307 / 14.092m2 / 15.000.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.
GonencEmlakBlog | Marmaris Emlak | Satılık emlak | Marmarisbox
Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıl üzerinde süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist