Selimiye Satılık Arazi

Selimiyeemlak.net 1992 yılından beri yatırım amacına uygun arazi satışlari yönetmektedir. Yönetmelik değişikliğinden sonra konut imarlı arsalar portföye katılmıştır. Mugla Marmaris Selimiye satılık arazi ile selimiyebox bülteni köy evleri villa müstakil ev ilanları verilmektedir. Selimiyeemlak Bülteni üyeliği ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:359 Sayfasındasınız.

Satılık arsalar

Marmaris'e 40 km uzaklıkta bulunan, Selimiyede, Köy Gelişme Alanı kapsamında yer alan, müstakil ev, villa inşaatı yapmaya yasal olanağına komşu satılık arsaların alınması ile sahip olunabilecek, yola cephe sınırlı olan parsel satılıktır.

İmar Tarihçe

İki parsel arsa da satılık olduğundan 5000 m2 sınırı geçilmektedir. Müstakil ev, villa inşaatına köy gelişme alanı içinde kalan emlaklar, yola cephe olduğu halde, eğer 5000 m2 altında ise inşaat izinleri verilmemektedir. Geçiş dönemi yapılaşma koşulları kapsamı içinde olan bu satılık gayrimenkul, alt yapı imkanlarına sahiptir. Sınır poligonlarının tesbiti, imar durum belgesi aldıkdan sonra, yönetmeliğe uygun çizilen projenin Özel idare tarafından onaylanmasıyla, inşaat ruhsatı alınmaktadır. Ardından yasal olarak villa inşaatı yapılır. Arsa doğa, deniz manzaralıdır. Denize olan uzaklığı 476 sayılı yasanın belirlediği sakıncalı sınır mesafesinin dışındadır. Diğer iki parselle birleşme yapıldığında inşaat izni alınabilmektedir.

Ancak; 30 Mart yerel seçimleri ardından Muğla Büyük Şehir Belediyesi oldu.Bunun üzerine İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. Bir ay sonra revizyon imar planı 1/25.000 ölçekli onaylandı. İnşaat ruhsatı, iskan belgesi yetkileri Marmaris Belediyesi yetkisine verildi.

İmar Durumu

Arsaya talip olan alıcı ile Özel idare ,Tapu Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü'nden belgeler kontrol edilir. Arsaya harita mühendisi getirilerek CPS kullanılarak yer tesbiti veya kazık çakma yöntemiyle poligon tesbit işlemi ücreti alıcıya ait olmak üzere yaptırıldıktan sonra satış işlemi yapılacaktır. Unutmayalım ki; kontrol, güvene engel değildir.

İmar, inşaat bilgileri üzerine daha fazla bilgiye ulaşabilmek istenirse; sık sorulan sorular sayfımızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Selimiye arazi, için sorularınız hakkında bizlere ulaşabilirsiniz. Marmaris Selimiye satılık arazi fiyatları piyasa koşulları ile belirlenmektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Selimiye Gönenç Emlak

Gayrimenkul yer gösterme işlemi önceden gün belirlenerek randevu üzerine yapılır.Selimiyeemlak yetkilisi tarafından satılık arsa gösterilir. Güvenli bir alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Lütfen satılık arsa hakkında daha fazla bilgi, resim isteğiniz için bize ulaşınız. Mugla Marmaris Selimiyede satılık gayrimenkul 3049 m2 Selimiye satılık arazi uygun fiyatla sunulmaktadır. Ancak, portföyümüzde villa köy evleri yanısıra inşaata uygun arsalar da yer almaktadır. Selimiyeemlak ilanları sürekli güncellenmektedir.

İlan:359 / 3.049m2 / 600.000-TL

satılık arazi

selimiye satılık arsa

selimiye arazi

Bu ilan hakkında daha çok bilgi içinburadan ulaşınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist