Satılık Arazi

Selimiye satılık arazi hakkında satılık ilanları güncellenerek verilmektedir.. Marmaris Selimiye emlak ilanları ve satılık araziler bilgisi ile tarla arsa vasfına sahip gayrimenkul tipi ilanlar Gonenc Emlak Selimiyebox Bülteni veriyor. Köyde imar bilgileri hakkında geniş değerlendirmeleri izlemeniz mümkündür. Sektör hakkında sağlıklı bilgilere ulaşmak isterseniz doğru adresdesiniz. Bültenimiz için üye Olunuz. Üyelik Ücretsiz sunulmaktadır..
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:405 Sayfasındasınız.

Selimiye emlak

Mugla Marmaris Selimiye satılık arazi satışa çıkarıldı. Bozburun ana yol üzerinde yer alan arazi resmi tapulu tek parseldir. Yol ile arazi arasında tek parsel vardır. Köy gelişme alanı içinde kalan yerlerde Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir. Değişiklikle yenilenen ve geçiş dönemi yapılaşma koşulları kriterleri burada geçerlidir. Nitekim, yola sıfır cephe, 5000m2 ve üzeri olma kriterleri karşılanmamaktadır. Kıyı kenar şerit kanunu gereği sahilden 150m mesafede ancak inşaat yapılabilir. 700m uzaklıkta olduğundan sorun yoktur. Arazi, arsa statüsü kazanması için, geçiş dönemi kriterlerinine uygunluk esastır. Eğer yola sıfır arsa ile tevhit yabi birleştirme yapılırsa ve 5000m metraj saglanırsa, villa inşaatı izini alınabilir. Arazi potansiyeli bulunan gayrimenkul olarak dikkat çekmektedir. Fiyat olarak lokasyon açısından uygundur. Konu hakkında daha fazla teknik bilgi isterseniz, lütfen İmar Bilgileri bölümünde detaylı bilgi verilmiştir. Yabancıların ülkemizde arazi satın alabilmeleri prosedürü için Sık Sorulan Sorular linkimize bakmanızı öneririz.

Villa inşaatı düşünenlerin dışında, mevcut parsel, kovan yerleştirmek, bölgeye özgü badem, zeytin ağacı yetiştirmek ve benzeri amaçlar yanında, yatırım amacıyla da satın alınabilir. Çünkü, devam eden imar çalışmaları sonuçlandığında, konut alanı olarak uygulama imar planında yer alırsa, yüzde 40 kamuya terk edildikden sonra net imar parseli oluşacaktır. Bilindiği gibi, 400m2 nin üzerinde metraj kaldığında, arsa konumunda olacağından müstakil ev yapılabilecektir. Potansiyel açısından böyle bir olasılık vardır. Nitekim, bu beklenti fiyatlanacaktır. O gün geldiğinde, frimli yeni fiyat karşılığını bulacaktır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Marmaris

Marmaris çevresi güney sahilleri satılık kiralık ilanları interaktif bilgi bankamızda sürekli günceldir. Periyodik olarak ilanlarımız kontrol edilerek yenilenmektedir. Ücretsiz yayınlanan ilanların kabul edilmesinde en önemli etmen öncelikle bilgilerin doğruluğudur. Ancak; üzerinden uzun zaman geçmiş eskimiş doğru bilgiler sağlıklı değildir. Fiyat değişikliği yapılmış veya artık satışdan vazgeçilmiş ilanın kimseye faydası olmadığı gibi, güvenirliği zedeleyen, imaja zarar veren etmendir. Şüphesiz, hergün arazilerin sahiplerini telefonla aramak mümkün olmadığı gibi pratik çözüm de değildir. Sadece ilanı verenin vicdanına bırakmak edilgenlikdir. Takip konusunda sektör istihbaratımız kısmen yardımcı olsa da, periyodik denetim daha iyisi bulununcaya kadar en doğru olanıdır. Kontrol güvene engel değildir. Sürekli yenileme burada çok önemlidir. Bu nedenle emlakınızı değerinde ve kısa zamanda satmak isteyenler ve aradıkları hayal ettikleri emlakları arayanlar ortak buluşma platformunu adres kabul etmişlerdir. Portföyümüzde; satılık araziler, kiralık konut villa müstakil ev köy evleri,imarlı arsalar bulunmaktadır.

İlan:405 / 650m2 / 340.000-TL

satılık arazi

selimiye satılık araziler

arazi ilanları

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan ulaşınız.

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
Tel/ Ofis 0(252) 4133089 - Fax 4133090 - Cep 0532 312 0116

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörüne yönelik analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist