Satilik Arazi

Marmaris çevresi, Köyler hakkında bilgiler sitemizde güncel yayınlanır. Mugla Marmaris satilik arazi ve Selimiye satilik arsa ile köy evleri villa müstakil ev gayrimenkul ilanları bilgileri Gonenc selimiyebox bülteni sunuyor. İmar çalışmaları devam eden köyde, topografik yapısı nedeniyle, deniz manzarasının pek çok yerden alınması köye ilginin artış nedenlerinden birisidir. Ücretsiz üyelik ile sunduğumuz bültenden yararlamanız önerilir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:616 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık arsa

Mugla Marmaris Selimiyede Sığliman mevki istikametinde bulunan bulunan satilik arazi, kadastrodan tescili yapılmış yolla arasında tek parsel bulunmaktadır. Bilindiği gibi, eğer parsel doğrudan kendisi kadastro yoluna sınır cepheli olsaydı; G.D.Y.K. yani Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlerinin önemli şartlarından birisini yerine getirmiş olacaktı. Bugünkü arazi kategorisinden arsa sınıfına yükselmesi için önemli bir engel aşılmış olacaktı. Nitekim, tüm alıcılar ev inşaa etmek için gayrimenkul aramıyor. Selimiye satılık arsa talebi yanısıra; badem, zeytin gibi ağaç yetiştirmek, arı kovanı koymak vb. nedenlerle satılık arayanlara sunulabilecek parsel olarak ayni zamanda yatırım amacına uygunluk mevcutdur. Fiyatı makul seviyelerde olup, potansiyel sahibi arsa olduğu söylenebilir.

Nitekim, Selimiye satılık arsa ; imar geldiğinde, %40 devlet tarafından yol,cami,okul vb kamu yararına bilabedel alınır. Geri kalan metrajdaki arazi ise parselasyona uygun arsa haline dönüşür. Bu anlamda yatırım amacına yönelik de değerlendirilebilir. Portföyümüzdeki bilgiler düzenli yenilenmektedir.Selimiyebox Bülteni Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

Selimiye Emlak

1994 yılından beri şirketimiz yöneticileri emlak sektöründe hizmet vermektedirler. Selimiyede daha çok kısa ,orta vade yatırımcıları yönlendirirken; 2008 yılında yönetmelik değişikliği nedeniyle villa yasal inşaatına uygun, konut imarlı parseller satabilme olanağı doğunca, resmi sitemizin bir konu olarak selimiyeemlak.net sitesi oluşturuldu. Marmaris çevresi bilgiler yanısıra özellikle Köye ağırlık vererek daha güçlü içerik sunmaya çalıştık. Alıcı satıcı buluşma adresi olarak sitemiz interaktif özellikleriyle sunulmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:616 / 550m2 / Satış Fiyatı 550.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist