Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır. Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:629 Sayfasındasınız.

Marmaris satılık arsa

Mugla Marmaris Selimiye Köyü satılık arsalar araziler. İlanda sunulan emlak denize yakın mesafededir. Resmi tapulu şahıs adına tescili yapılmış arsa, Köy Yerleşim Alanı hudutları içerisinde kalmaktadır. Ancak bu avantajlı konum; kadastro yoluna sınır, cepheli olmadığından kısa vadede nötralize olmuştur. Yasal inşaat izni alınması mümkün olmadığından konut veya pansiyon yapılması mümkün değildir. Deniz gören manzaraya sahip olduğundan yatırım amacına uygun emlak olarak değerlendirilebilir. Ayrıntılı bilgi için ve imar konusunda Marmaris Belediyesi yetkilidir.

Muğla ili çevresesinde bulunan köylerde yabancıların emlak satın alması yasaklanmıştır. Ancak, Belediye hudutları kapsamında kalan emlaklar, yasada değişiklik olmadığı sürece, askeri yasak bölge dışında ise serbestdir. Şirketler ise emlak satın alabilirler. Satın alınan arsanın kıyı kenar şerit kanunu ve diğer kriterlere örneğin; T.N.K.A veya, Sit alanı gibi özelliklere uygun olmaları da gerekmektedir.

Selimiye Marmaris

Gönenç Emlak Ltd. şirketi bölgenin en kapsamlı portföyüne sahipdir. Şirketimizin merkezi Marmaris de bulunmaktadır. Merkez ofisimizde yıllardır ayni adresimizde hizmet vermekteyiz. Selimiyebox Emlak Bülteni bölge hakkında ve gayrimenkul sektörü hakkında bilgileri güncel sunmaktadır. Selimiyeemlak.net sitemizde bu konuda detaylı bilgi verilmiştir. Bülten üyeliği ücretsizdir. Lütfen, satılık villa, müstakil ev, köy evi isteklerinizi iletiniz. Deneyimlerimizden, birikimlerimizde yararlanınız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:629 / 423m2 / Satış Fiyatı 250.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist