Selimiye Gonenc Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye Gonenc Emlak ve Marmariste satılık emlak gayrimenkul ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri selimiyebox bülteni güncel sunuyor. Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:633 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık emlak / 0252 4133089 - 0252 4133090 - 0532 3120116

Mugla Marmaris merkezden 40km mesafe uzaklıkta bulunan Selimiye Köyü'nde satılık emlak. Köy gelişme alanı KGA sınırları içinde kalan gayrimenkul, imar çalışmalarında yeni bir gelişme oluncaya kadar kriter özelliklerine haizdir. Bilindiği üzere KGA hudutları dahilinde kalan araziler, tek bir parselde 5000m2 üzerinde olamak, denizden 100m mesafe uzakta bulunmak, sit alnı içinde kalmamak, tarımsal niteliğpi korunacak alan dışında kalmak ve kadastro yoluna cephe sınırı olmak koşulları ile villa veya pansiyon inşaatı için yasal izin alınabilir.

Bu koşullara sahip olunca, taban oturumu 85m2 yüzölçümünü geçmemek şartı ile iki katlı villa inşaatı yapılır. Yüzme havuzu çekme mesafeleri izin verdiğinden yapılabilir. Ayrıca 25m2 müştemilat için izin verilmiştir. Bahçe araç, gereçleri yerleştirilmesi için düşünülen müştemilat tek kat üzerine yapılır. Köy nüfusuna beş yıldır kayıtlı yani ikametgahı muhtarlıkta kayıtlı tapu sahibinin ikinci ev inşaa etme olanağı mevcutdur. Ticari olarak ise 8 apart üniteli butik otel inşaatı yapılabilir. detaylı bilgi ve sorularınız için Bize Ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletiniz.

Sayfalarımız okurların sorularına açıktır.Ayrıca web sitemizde görmek isteyeceğiniz yeni bölümler için lütfen bize ulaşınız linki ile sorularınızı iletiniz. Portföyümüzde Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa imar bilgileri fiyatlar ilanlar yanısıra köy evleri villa müstakil ev selimiye emlak sitesinde yayındadır. Marmaris emlak sektörü güney sahilleri gayrimenkul portalı www gonencemlak com tr sitemizde 700adet civarında emlak bilgisi binlerce resim ile sunuluyor. Selimiyebox Bülteni Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:633 / 408m2 / 250.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yılı aşan süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist