Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris satılık emlak arsa ve gayrimenkul ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri Selimiye Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde sunuluyor.
Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:657 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık arsalar

Mugla Marmaris Selimiye köyünde satılık emlak. Deniz manzarası gören arsa, yasal olarak iki katlı, taban oturumu 85m2 den büyük olmamak üzere inşaat izini alınabilme izini mevcutdur. K.Y.A. Köy Yerleşim Alanı hudutları içinde ve kadastro yoluna cepheli sınırı bulunan emlak, statü olarak arsa konumundadır.

Denizden 360 metre mesafede yer alan gayrimenkul, K.K.Ş.K Kıyı Kenar Şerit Kanunu engelleyici hükümleri dışında kriterlere sahipdir. Lokasyon açısından değerli mevkidedir. Bozburun ana cadde ile mesafesi 360metre olup, çevresinde konutlar vardır. 1/25.000 Ölçekli Revizyon İmar Planı onaylanmıştır. İnşaat ruhsatı ve iskan için Marmaris Belediyesi yetkilidir. Elektrik, su, yol alt yapı hizmetleri mevcutdur. Gayrimenkul şahıs adına tescil edilmiş resmi tapuludur.

Selimiye Emlak

24 yıl üzerinde Muğla Marmaris ve çevresi gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Selimiye Köyü'ne servis vermektedir. Merkez ofisimiz Marmaris de bulunmaktadır. Resmi sitemiz gonencemlak com tr; Selimiye için gelen yoğun talepler üzerine daha detaylı bilgi verme ihtiyacı karşısında selimiyeemlak net sitesini 2008 yılından beri güncel sunmaktadır. Yayında olan ilanlar farklı içerik ve resimlere sahip; ancak ayni ilan numaraları ile verilmektedir. Son kayıt edilen emlak ilanlarını RSS özet akış sisteminden izleyebilirsiniz. Selimiye Emlak Bulteni Selimiyebox bölgeden haberler ve sektör hakkında analizler, piyasa bilgileri sunmaktadır. Üyelik serbestdir. Deneyimlerimizden, birikimlerimizden yararlanınız. Lütfen, Selimiye, Marmaris satılık villa, köy evi, müstakil ev, yazlık isteklerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır. Selimiyebox Bülteni Gonenc Emlak Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:657 / 760m2 / 500.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist