Selimiye Satilik Arazi

Selimiyede satılık emlaklar. Mugla Marmaris Selimiye satilik arazi ve konut imarlı satılık arsa ile müstakil ev villa köy evleri tipinde gayrimenkul ilanları Gonenc Emlak Selimiyede sunmaktadır. Yayınlanan ilanların fiyatları bilgiler doğrudan emlak sahibinden alınmıştır. İçerik olarak sunumu ise şirket yazarıı tarafından derlenerek, kendi birikim, tecrübe, araştırma sonucu kaleme alınmaktadır. Yayınlanan içeriği oluşturan yazılar telif haklarına tabidir. İzin alınmadan, kaynak olarak ilgili sayfa linki kullanılmadan kısmen veya alıntı olarak kullanılamaz, yayınlanamaz.
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:675 Sayfasındasınız.

Selimiye emlak

İlan 676 sahibi, 675 nolu ilanın da sahibi olup; her iki parseli birlikte almak isteyenlere özel fiyat sunmaktadır. Ancak tek parsel olarak da satışı mümkündür.

Selimiye Köy gelişme alanı kapsamında kalan gayrimenkul, önü kapanmaz, deniz gören, en önemlisi kadastro kayıtlarında patika yol olarak tescili yapılmış yola cephelidir. Yolun diğer tarafında bulunan 800m2 arazi de ayni aileye ait olduğundan birlikte satın alınması mümkündür. Fiyat satilik arazi sahibiyle karşılıklı görüşülür. Tarımsal niteliği korunacak alan olarak 25.000'lik haritada yer alan 1715m2 parsel bulunduğu konum itibarı ile iyi lokasyondadır. Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarihli 2463 sayılı yazısına istinaden geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylanan 25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümlerine tabidir. Ancak; İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldığı için Marmaris Belediyesi yetkilidir.Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Gönenç Emlak

Düzenli güncellenen portföyümüzde satilik emlak yanısıra; villa müstakil ev köy evleri bilgileri konut imarlı arsalar mevcutdur. 2008 yılında Datça Bozburun Plan Hükümleri kapsamında Geçiş Dönemi Yaılaşma Koşulları yönetmeliği çıkması üzerine, şirketimiz; Selimiye Emlak sitesini yayına hazırladı. Çünkü 1992 yılından beri bölgede arazi, tarla tipi gayrimenkuller yatırım amacına yönelik satılıyordu. Talebin düşük yoğunlukta bir kısmını, badem,zeytin ağacı yetiştirmek ile arıcılık ihtiyacı oluşturuyordu. Yasal villa, apart otel inşaa ederek işletmek isteyenlerin talepleri yıllar boyu erteleniyordu. Ancak; yönetmeliğin yürürlüğe girmesi ile artık bu talepleri karşılayabilme olanağımız oluştu. Arsa konsepti kriterlere uygun arazi,tarlalar için oluştu. Bu özelliklere sahip parseller dönüşümle konut imarlı arsa statüsüne geçti. Halen, imar çalışmaları sürmekte olup, kriterler dışında kalan parsellerin de ayni özelliği alması beklenmektedir.

İlan:675 / 1.715m2 / 400.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yılı aşan süre, ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist