Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye satılık ilanları ile arsa gayrimenkul köy evleri villa ve müstakil ev bilgileri Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde sunulmaktadır.
Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsa » İlan:34 Sayfasındasınız.

Satılık deniz manzaralı arsa

Muğla Marmaris Selimiye MahallesindeYerleşim Alanı sınırında bulunan, niteliğini kaybetmiş kuru derenin yol olarak tescili yapıldığı taktirde yasal olarak inşaat yapılabilme olanağına sahip, imar beklemek için ise yatırım amacına manzaralı uygun satılık arsa. İmar geldiğinde %40 kamulaştırma, kalanı net imar parseli olacak gayrimenkul deniz manzaralı, gelecekte prim yapma potansiyeline sahip mülk konumuna sahipdir.

Gönenç Emlak Marmaris

Gayrimenkul gösterme firmamız yetkilisi tarafından yapılır. Güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Anlaşma temin edildiği taktirde, Marmaris tapu dairesi, milli emlak, kadastro, özel idare kontrollerinden önce, kazık çakma yöntemi veya GPS kullanarak hudut tesbiti yapılacaktır. Kontrol, güvene engel değildir. Portföyümüzde yer alan bilgiler sürekli güncellenir. Selimiye Marmaris satılık emlak gayrimenkul bilgileri yanısra müstakil ev villa köy evleri de portföyümüzde mevcutdur. Lütfen isteklerinizi iletiniz. Selimiyebox Bülteni Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:34 / 1.288m2 / Satış Fiyatı 260.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilan hakkında bilgi için buradan emlak linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gönenç Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun süre ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist