Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye de emlak satılık arsa ilanları ve gayrimenkul bilgileri ile köy evleri villa müstakil ev Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde bilgileri sunuluyor.Selimiyebox Emlak Bülteni : Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsa » İlan:40 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık arsa

Kadastro yoluna sınırı bulunmayan, denize en yakın ucu 85 metre mesafeden başlıyarak geriye doğru çekilen , köy yerleşim alanı içinde, çok iyi mevkide bulunan değerli, satılık arsa, gayrimenkul.

Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır, projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon'a sahip olunur.Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Gayrimenkul yer gösterme randevu alınarak yapılır. Güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Gonenc Emlak Marmaris

1992 yılından beri gayrimenkul sektöründe bulunan şirketimiz kurucuları, sürekli güncel portföy bünyesinde satılık kiralık köy evleri, villa, müstakil ev arsalar ilanlarını sitemizden sizlere ulaştırmaktadır. Marmaris Selimiye satılık arsa deniz manzaralı gayrimenkul emlak tipi gayrimenkul isteklerinizi lütfen bildiriniz. En son kayıtlarımıza eklediğimiz mülk bilgileri RSS özet akış bilgilerinden sizlere sunulmaktadır. Selimiyebox bülteni ücretsiz olup, ilgilenenlere sektörden son haber, gelişmeler periyodik olarak gönderilmektedir. Selimiyebox Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:40 / 1.900m2 / Satış Fiyatı 1.650.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilan hakkında daha çok bilgi içinburadan emlak linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist