Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Emlak ilanları ve satılık arsalar araziler köy evleri tipi gayrimenkul bilgileri ile Marmaris Selimiye Köyü gonenc emlak bülteni haberleri verilmektedir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsa » İlan:659 Sayfasındasınız.

Satılık Arsa

Köy gelişme alanı içinde bulunan, kadastro yoluna 51 metre cephesi bulunan, denizden 724 metre uzaklıkta,yasal olarak çekme mesafeleri kurtarmadığından inşaat bu aşamada yapılamıyan gayrimenkul. Satılık emlak imar geldiği zaman yasal inşaata uygun parsel oluşacağından, yatırım amacına uygun arsadır. Komşu arsadan birleşme yapılır ise bugün de inşaat yapılma şansı vardır. Ancak net Bilgi Marmaris Belediye Başkanlığı'ndan alınabilir. 1/25.000 ölçekli onaylanan Datça Bozburun Revizyon Planı hükümleri konuya ışık tutmaktadır.

Gönenç Emlak Marmaris

Yer göstermesi şirket yetkisi tarafından randevu alınarak yapılmaktadır. Alışverişin güvenli olması gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa gayrimenkul deniz manzaralı 918m2 dışında Lütfen sorularınızı bildiriniz. Portföyümüzde, satılık, Marmariste kiralık ev, köy evleri villa müstakil ev yanısıra özellikle inşaata uygun arsa bilgileri hakkında daha çok bilgi için bize ulaşınız.

İlan:659 / 918m2 / 2.000.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Buian hakkında bilgi için buradan emlak linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist