Marmaris Selimiye Gonenc Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile Mugla Marmaris Selimiye köy evleri müstakil ev villa bilgileri Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde sunuluyor.
Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye olunuz.Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsa » İlan:660 Sayfasındasınız.

Selimiye satılıklar

Marmaris Selimiye Mahallesi 'nde projesi hazır, deniz manzaralı villa inşaatı için yasal izinleri alınır durumda, 2362 m2 arsadan oluşan satılık imarlı parsel.

Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır. Projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon'a sahip olunur. Teknik bilgi destek, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Marmaris Gönenç Emlak

Gayrimenkul yer göstermesi randevu temin edilerek yapılır. Şirket pernsibi gereği güvenli alışverişte alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satış öncesi kazık çakma yöntemiyle hudut tesbiti, kadastro, tapu dairesi, İl Özel İdare Müdürlüğü' nden kontrolların yapılması satılık tüm arsalar için tarafımızdan tavsiye edilmektedir. Nitekim bazı arsa sahipleri işlemleri yaptırmış, bir yıl geçerlilik süresine sahip imar durum belgesi almışlardır. Ancak; Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi yapıldığından bu belge Marmaris Belediyesi tarafından verilmektedir.

Belgeye sahip arsaların satış süreci daha hızlı olmaktadır. Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa gayrimenkul konut imar bilgisi fiyatları portföyümüzde yer alıyor. Ayrıca, müstakil ev villa köy evleri bilgileri mevcutdur. Lütfen sorularınız veya daha çok bilgi için bize ulaşınız. Selimiyebox Bülteni Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:660 / 2.535m2 / 500.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi içinburadan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist