Satılık Arsa

Emlak sektörüne yönelik Marmaris ve Selimiye Köyü bilgileri sunulmaktadır. İmarlı satılık arsa bilgileri ve Mugla Marmaris Selimiye emlak satılık kiralık ilanları ile konut villa imarlı arsalar selimiyeemlak bülteni tarafından verilmektedir. Düzenli güncellenerek yenilenen ilanlar, teknik bilgiler pusulanız doğru bilgi olsun ekseninde yayınlanır. Bülten üyeliğimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Lütfen üye olunuz.
Ana Sayfa » Satılıklar» Arsa » İlan:673 Sayfasındasınız.

İmarlı arsa

Deniz manzaralı, doğa içinde hayalimdeki evi gerçekleştirmek istiyorum evet sizler için satılık imarlı arsa satışa sunuldu. 775m2 'lik metraj, harita mesafesi 280 metre taş istinat duvarı yapılarak hudutları belirlenmiş net parsel. Resmi şahıs tapulu, kadastro yoluna cepheli, köy yerleşim alanı kapsamında kalan villa veya apart otel inşaatı için ruhsat alınabilen değerli, satılık arsa.

Arsanın tarif edilen özellikleri ve imar tarihçesi:

Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları G.D.Y.K. kriterlerinin tümüne uygundur. Şartları tarif edelim. Bir, 400m2 yada üzerinde parsel olmalı. İki, kıyı kenar şeridinden 150m mesafede veya daha ileride olmak. Üç, kadastro yoluna sınır, ceheye sahip bulunmak. Dört, sit alanı, tarımsal niteliği korunacak alan kapsamında olmamak. İşte, özetle temel kriterler bunlar. Yapılacak olan; Datça Bozburun Plan Hükümleri'nde belirtilen özelliklerle uyumlu villa mimari proje,planlar hazırlanır, Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından onaylanarak, inşaat ruhsatı alınır. Projeye uygun realize edilen inşaat tamamlanınca, yapı kullanma izin belgesi, halk deyimiyle ruhsat alınır. Yönetmelik 25m2 metrajı geçmeyen müştemilat yapılmasına da yasal olarak izin vermektedir. Bahçe araç, gereçlerini muhafaza edilmesi amacına yönelik kullanımı karşılamak için idealdir. Ayrıca; çekme mesafeleri kurtarıyor ise yüzme havuzu yapılması mümkündür. Nitekim; satılık arsa bu kriterlerle de uyum içindedir.

Ancak; Bugün için geçerli olan 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planıdır. Genel kapsamı Datça Bozburun Plan Hükümleridir. İnşaat için yetki, İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldığından Marmaris Belediyesi'ne aittir.

Marmaris Selimiye

Çok hızlı gelişen Selimiye Köyü giderek ikamet eden köyün yerli nüfusunu aşacak gibi görünüyor. Bilindiği gibi Köyede şebeke suyu, elektrik, telefon, ADSL gibi alt yapı hizmetleri vardır. Parselin çevresinde evler, yakın mesafede dükkan ve oteller vardır. Selimiye Köyü periyodik olarak yaz kış düzenli dolmuş ring seferi olduğundan ulaşımı kolaydır. Marmaris Selimiye güzergahı asvalt yoldur. Coğrafi özelliği lokasyonunu daha önemli yapmaktadır. 1989 yılında kadasto çalışmaları başlamıştır. Deniz yoluyla ulaşımı mümkündür. Sezonda mavi yolculukta yatçıların uğrak yeridir.

Gönenç Emlak

Gayrimenkul sektöründe 24 yıl üzerinde süredir şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Kuruluşundan günümüze Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz. Selimiye Şubemiz selimiyeemlak.net sitesi, resmi sitemiz ise gonencemlak.com.tr olup, güney sahillerine yönelik servis verilmektedir.

İlan:673 / 775m2 / 1.400.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun sürediri ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist