Satilik Arsa

Marmaris ve Selimiye Köyü hakkında bilgiler güncel yayınlanır. Sitemizde,Mugla Marmaris Selimiye satilik arsa ve satılık imarlı arsa ile emlak konut imarlı arsa ve gayrimenkul köy evleri villa müstakil ev Gonenc Emlak ilanları sunulmaktadır. Alıcı satıcı buluşma platformu olan sitemiz, ilanların yanısıra sektör hakkında değerlendirmeler, teknik bilgilere istekleriniz üzerine yer vermektedir. Bizlere öneri,istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.
Ana Sayfa » Satılıklar» Arsa » İlan:677 Sayfasındasınız.

Satılık imarlı arsa

Marmaris'e araçla 40-45 dakikalık mesafede bulunan Selimiye emlak sektöründe hızlı gelişme göstermektedir. Günümüz kent yaşamının betonlaşan dogallıktan uzak ortamdan kaçışı güneyde sığınılacak liman arayışında olanları kucaklıyor. Metropol hastalığı dediğimiz, kentlerin kirli, gürültülü, kalabalık, stres yüklü, devingen yaşam tarzı insanları mutsuz ediyor. Bu nedenle; doğa içinde, denize yakın, huzurlu, sakin köy yaşamı özlem haline geldi, artık sektörde karşılığı talep olarak oluştu.Sorunu olmayan, güvenli, hukuki problemsiz, inşaat ruhsatı almada sakıncasız inşaat yapılabilir. Satılık imarlı arsa satın almak isteyenler arttıkça, bu istekler fiyatlara yansıyor. Ancak, 2008 yılından önce karşılanması mümkün olmayan talepleri artık fiyatları yükselse bile karşılıyabiliyoruz.

Köylerde de henüz imar gelmemiştir. Ancak, yönetmelik değişikliği ile araziler yönetmelik kriterlerine uygunluk kapsamında dönüşüme uğramışlar, arsa konumuna geçmişlerde. Örneğin; satışa çıkarılan ilanımızdaki satılık imarlı arsa 5007m2 metrajlıdır.. Kentsel Gelişme Alanı kapsamında, yola sıfır cepheli hududu olan parseller eğer 5000m2 ya da üzeri metraja sahip ise, 85m2 tabana oturan, iki katlı, konut inşaatı yapabilirler. Muğla İl Özel İdere Müdürlüğü tarafından planlar onayladıkdan sonra inşaat ruhsatı ile konut yaılabilir. Belirtilen iki şartdan birisi eksik olursa, ruhsat verilmemektedir. Nitekim; Satilik arsa kriterlere uygundur. Fiyat olarak rayic değerlere göre makul olup, sahibiyle pazarlık payı olmak üzere görüşülür. Şirketimiz alıcı satıcı yüzyüze görüşmesine önem vermektedir. Çünkü, güvenli satış isleminin ön şartıdır.

Satışa sunulan arsanın yerinde gösterilme işlemi için şirket yetkilimiz randevu alınarak servis vermektedir. Taraflar emlakı görerek beğendiği taktirde sahibiyle görüşürler. Ön anlaşma olursa, Tapu, Kadastro kayıtları kontrol edilir. Milli Emlak Müdürlüğü tapulama işleminde şerh koyarak iptal davası açma haklarını saklı tuttuğu için, tedbir olarak kontrol edilmesinde yarar vardır. İl Özel İdare Müdürlüğü'nden de kontrol edildikten sonra, arsanın kazık çakma veya GPS ile tesbiti ardından satış işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem artık bir günde tamamlanmaktadır.

Son Durum: 1/25.000 Ölçekli Revizyon İmar Planı onaylanmıştır. Marmaris Belediyesi yetkilendirildi ve Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı.

Selimiye Gönenç Emlak

Yıllardan beri bölgemizde profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Marmaris Merkez ofisimiz'de özellikle Selimiyede satilik arsa konusunda özel çalışma yapılmaktadır. Bodrum'dan Fethiye'ye kadar bölge çalışmalarımız sürdürülmektedir. Düzenli yayınlanan Marmaris Emlak Bulteni bölgemizden sektör hakkında haberleri, güncel bilgileri, satılık kiralık ilanlarını sunmaktadır. Yeni kayıt edilen arsa ilanları bültenle duyurulmaktadır.Üyelik sisteminden yararlanmanız önerilir.

İlan:677 / 5.007m2 / 1.500.000-TL

satilik arsa

selimiye satilik arsa

selimiye emlak ilanları

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun süre ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist