Selimiyede Satılık Arsa

Marmaris ve Selimiye Mahallesi hakkında emlak ilanları düzenli yayınlanmaktadır. Mugla Marmaris Selimiyede satılık arsa ilanı deniz yanı yatırımcılara Selimiye satılık arsalar ve arazi ile Marmaris Gonenc Emlak gayrimenkul bilgileri sürekli güncellenerek şirketimiz tarafından veriliyor.Ücretsiz bülten ile sektör haberlerini izlemeniz önerilir.
Ana Sayfa » Satılık» Arsa » İlan:699 Sayfasındasınız.

Selimiyede satılık arsa

Deniz yanı, bir tarafından boydan boya kadastro yolu bulunan resmi tapulu gayrimenkul sektöre şirketimiz aracılığı ile sunuldu. Datça Bozburun 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar planı içindeki konumu çekek yeri olarak leke içinde görünmektedir. Arazi denizden içeriye doğru hafif bir meyil ile yükselen düz yapıda topografik özellik taşımaktadır. Bu sahillerde nadir bulunan belirtilen özellikteki emlak bize göre çok önemli fırsat geğerine sahiptir. Mevcut fiyat rayiclerine göre Selimiyede satılık arsa makul satış fiyatı ile dikkat çekmektedir.Merkez ofisimizde tapu, çap ve dökümanları tetkik edildikten sonra satışa çıkarılan bu değerli satılık arsa randevu üzerine yerinde gösterilir. Yer gösterme işlemi, T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli yönetmeliği'ne uygun olarak yapılır. Tutanak tanzim edilerek belgelenir, arsa gösterilir, bilgi verilir. Tatiplerin emlakı beğenmesi üzerine güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi şirketimizin yetkilisi tarafından temin edilir.

Geçiş dönemi yapılaşma koşullarına uygun arsalara Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından inşaat izini veriliyordu. Ancak; 30 Mart 2014 yerel seçimleri ardından Mugla Büyük Şehir statüsü kazanınca, Özel İdare kapatıldı. Selimiye Mahalle konumuna, adrese dayalı kayıt sistemi gereği nüfusu 500 kişiyi geçtiği için Mahalle ilan edildi ve Marmaris Belediyesi 'ne bağlandı. Bu nedenle; yasal inşaat müsadeleri yetkili mercii değişti. 30 Nisan 2014 günü Revizyon İmar Planının askıdan indirilmesi üzerine imar çalışmalarının ivme kaznması akabinde satılık arsa fiyatları dalgalanma yaşamaya başladı. Piyasalar oluşan beklentiyi satın aldı. <strong>Selimiyede satılık arsa </strong>12.829m2 gibi metraja sahip, prim potansiyeli olan emlakın yatırımcılar için cazibe oluşturması, mevcut süreçte fırsat olduğunu belirtelim. Çıkarılan Toprak Kanunu yasasının ilandaki arayı olumsuz etkilemediğini de belirtelim. Bu konularda Marmaris emlak sektör haberleri için, düzenli yayınladığımız Marmaris Emlak Bulteni ücretsiz üyelik sistemi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Portföyümüzde köy evleri müstakil ev satilik villa konut ilanları da yer almaktadır.İstek ve sorularınızı bize ulaşın sayfasından iletebilirsiniz.

Marmaris Gonenc Emlak

24 yıl üzerinde süreden beri gayrimenkul sektöründe şirketimiz hizmet vermektedir. Kendi aile şirketimizi kurmadan önce, şirket kurucularımız 1992 yılında şirket ortağı olarak Marmarisin ilk on-line francheising şirketini kurdular. İki yıl sonra ortaklıktan ayrılarak kurulan Gonenc Emlak 24 yıllık birikimle yönetilmektedir. Çalışmamızın temel prensibi referans sistemidir. Verilen hizmetin kalitesi emlak firması değerini belirlediği için, bizden hizmet alanların tavsiyesi ile gelenlere verilen ayni değerdeki servis 24 yıllık özgeçmiş oluşturmuştur. Dürüstlük, bilgi ve birikim vizyonumuzu oluşturmaktadır.

İlan:699 / 12.829m2 / 15.000.000-TL

satılık arsa

selimiyede satılık arsa

selimiye mahallesi

İlan için daha çok bilgi isterseniz buradan emlak linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli güncellenen bilgilerle gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumlarını yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist