Konut İmarlı Arsa

Marmaris ve Selimiye Köyü hakkında emlak ilanları düzenli yayınlanmaktadır. Mugla Marmaris Selimiye de emlak satılık konut imarlı arsa ve gayrimenkul ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri selimiyebox Gonenc Emlak Bülteni sunmaktadır. Selimiyebox Bülteni için üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar» Arsa » İlan:71 Sayfasındasınız.

Satılık imarlı arsa

Deniz manzaralı 1000 m2 satılık konut imarlı arsa. Köy girisinden 800 metre mesafe uzaklıkta, Bozburun yolu tarafında, yola cephesi bulunan, yasal olarak inşaat yapılabilir satılık konut imarlı arsa. Parsele henüz imar gelmemiştir. Ancak yönetmelik değişikliğiyle arazi, tarla konumundaki emlaklar arsa statüsü kazanmıştır. Legal villa inşaatı yapılması mümkün olabilir. Revizyon İmar Planındaki yeri hakkında bilgi için imar durum belgesi Marmaris Belediyesi'nden alınabilir.

Yatçıların uğrak yeri olan köye son zamanlarda oldukça yoğun ilgi görülmektedir. Nerede ise Marmaris'in banliyösü haline gelen köye dışarıdan gelerek yerleşen pek çok aile vardır. Yasal inşaat yapılmadan önce tapuda kargir ev yada köy evi olarak tescil edilmiş emlaklar restorasyon yapılarak kullanılıyordu. Ancak, inşaat izini alınarak villa inşaatı serbest olunca arsalara talep arttı. Yazlık ev ya da sürekli yaşamak üzere aileler satınalmaları yoğunlaştırdı. Yasal ev inşaatı için arsa statüsü kazanılmış arsa olması şarttır.

Geçiş dönemi yapılaşma koşulları kriterlerine uygun arsadır. Taban oturumu 85 m2 ve 85 m2 ikinci kat, villa yapılır Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısı ile onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları ile Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır ve projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon'a sahip olunur. Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Düzenli yayınlanan Marmaris Emlak Bulteni bölgemizden gayrimenkul sektör haberleri sunmaktadır. Yeni eklenen arsa ilanları duyurulmaktadır.Tavsiyemiz izlemeniz.

Marmaris Gönenç Emlak

Gayrimenkul yer göstermesi selimiyeemlak yetkilisi tarafından randevuyla yapılır. Tarafların güvenli alışveriş yapabilmelerinin şartı, alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi temin edilir.. Marmaris Selimiye köyü selimiyeemlak satılık konut imarlı arsa deniz manzaralı satılık arsalar bilgileri portföyümüzde sürekli olarak güncellenmektedir. Müstakil ev, villa, köy evleri taleplerinizi iletiniz. Son kayıt edilen ilanlara RSS kullanarak ulaşabilirsiniz.

İlan:71 / 1.000m2 / 1.000.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist