Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Marmaris Selimiye de emlak satılık arsa ve gayrimenkul Gonenc Emlak ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri selimiyebox bülteninde güncel yer alıyor.
Selimiyebox Emlak Bülteni : Üye Olunuz : Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsalar » İlan:15 Sayfasındasınız.

Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa

Köy girişinde ana caddenin üst kısmında, komple deniz manzaralı imar geldiğinde yüksek prim yapma potansiyeline sahip Selimiye satılık arsa. KGA kapsamındadır. 5000m2 altında olduğundan, inşaat yapılamaz. Resmi tapusu vardır. Yol bulunmadığı için GDYK özelliklerini eksik taşımaktadır. Badem zeytin ağacı dikmek veya yatırım amacına uygunluğu nedeniyle satın alınabilir.

Gayrimenkul sahibi Marmaris'de yaşamakta olup, yer gösterme randevu alınarak yapılır. Yasa gereği yer gösterme zaptı imzalanarak ilandaki mülk şirket yetkilileri tarafından gösterilir. Güvenli alışveriş alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesiyle mümkündür. Gayrimenkul hakkında sorularınızı, daha çok bilgi isteğinizi bize iletiniz

Gonenc Emlak Ltd. Sti.

18 yıl üzerinde gayrimenkul sektörüne hizmen vermekte olan şirketimiz, Satılık ve Marmariste kiralık ev villa arsa müstakil ev ve köy evleri hakkında güncel ilanları yayınlamaktadır. Sürekli güncellenen bilgilerden yararlanmak konuyla ilgililenenler için yararlıdır.

Karar vermek için bilgi alt yapısına sahip olmak çok önemlidir. Verilecek olan kararın doğru ya da yanlış olmasında doğrudan etkisi vardır. Satılacak olan arsanın fiyatını belirlemek için piyasa fiyatının bilinmesi gerekir. Ayrıc; emlakın teknik özellikleri ve imar mevzuatındaki yeri de bilinmelidir. Satma kararı üzerinde en etkin etmenlerin başlıcası bilgidir. Tüm söylediklerimiz satın alma sürecinde de geçerlidir. Şirketimizin ana sitesi gonencemlak.com.tr yüzlerce emlak ilanına yer vermesine karşın, selimiye sitemizi oluşturmamızın öncelikli hedefi potansiyel alıcı satıcı kitlesine, doğru bilgi sunmaktır. Nitekim, bu bilgiyi edinmeden karar vererek, hayallerinin kabusa dönüştüğü ve pişman olan, kandırılanların hikayelerini çok dinledik. Emlakçınızın hizmet kalitesini, bilgisi, birikimi belirler. Pusulanız doğru bilgi olsun. Selimiyebox Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:15 / 3.045m2 / 150.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist