Selimiye Gonenc Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Selimiye'de emlak Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde köy evleri villa müstakil ev bilgileri sunuluyor. Selimiyebox Emlak Bülteni : Üye Olunuz : Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsalar » İlan:2 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık arsalar

Mugla Marmaris Selimiye Köyü'nde kırsal yerleşim alanı içinde kalan, büyük, yatırım avantajına sahip olan, yola bağlantılı, birden fazla parselden oluşan satılık arsa, gayrimenkul. Sürdürülen imar çalışmaları sonuçlandığında, kamu yararına %40 oranında kamulaştırma yapılacak, 16ncı madde muhtemelen uyguılanacaktır. Ancak; geride kalanı ise ;kriterleri belirlenecek koşullarda yasal imara kavuşacaktır. Cins değişikliği gerçekleşince, tarla arsaya dönüşecektir.

17.000 m2 arazinin komşu parsellerden alınarak,20.000 m2 toplamı geçtiğinde, koşulları var ise özel mevzi imar yapılma olanağı yolu tercih edilebilir. Gayrimenkul sahibi Marmaris'de yaşamakta olup,gayrimenkul randevu alınarak yerinde gösterme yapılır güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Selimiye Köy evi, taş ev istekleriniz, bu arsa ile ilgili sorularınız olur ise lütfen aşağıdaki iletişim formu göndererek bize veya gonencemlak merkez ofisimize ulaşınız.

Gonenc Emlak Marmaris

1992 yılından beri Marmaris merkez ofisinde gayrimenkul sektörüne hizmet veren şirketimiz, elektronik posta vasıtasıyla siz üyelere düzenli biçimde haber,yorum,analiz raporları göndermektedir. En son kayıt edilen satılık arsa, köy evi, müstakil ev tipi gayrimenkuller RSS özet akışından takip edilebilir. Bunun için butonu tıklamanız yeterli. Sık sorulan sorular sayfamızda en çok karşılaştığımız soruların yanıtları yer almaktadır. Marmaris satılık villalar, arsalar, köy evleri hakkında lütfen isteklerinizi Bize Ulaşın sayfamızdan bildiriniz. Değerinde satılmasını istediğiniz gayrimenkul bilgilerini lütfen iletiniz. Danışmak kazandırır. Selimiyebox Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:2 / 14.000m2 / 600.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist