Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Selimiye de satılık emlak ve Mugla Marmaris gayrimenkul ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri selimiyebox bülteninde güncel yer almaktadır. Selimiyebox Emlak Bülteni : Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsalar » İlan:31 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık emlak

Marmaris'e 45 dakika araçla mesafede bulunan Selimiye Köyü henüz yolu açılmamış olan, yatırıma büyük metrajı nedeniyle avantaja sahip arsa. Marmaris gayrimenkul sektöründe cazip fiyatlı emlak olduğunu belirtelim. Bu metraja sahip emlaklar daima avantajlıdır.

Köyü'nün tamamı, çevresi Datça Bozburun Plan Hükümleri'ne tabidir. İmar bilgileri sayfamızda açıkladığımız gibi, geçiş dönemi yapılaşma koşullarında ek değişiklik nedeniyle, tarlaların bir kısmı arsa statüsüne geçmiştir. Bu arsa ,yeni kriterlere uygun olmadığından imar gelinceye kadar veya yeni değişiklik yapılıncaya kadar tarla statüsündedir. Büyük metrajı nedeniyle, çok uygun geçici fiyatla cazip bir emlaktır. Prim yapma potansiyeline sahip gayrimenkul olarak değerlendiriyoruz. Mevkii açısından Köy üst kısmında sınırına yakın, ana caddeden 400 metre uazaklıktadır. Köy Kırsal Gelişme Alanı hudutlarındadır.Yatırım amacına uygun arsanın alınmasını tavsiye ederiz.

Gayrimenkul randevu alınarak gösterilir. Güvenli alışveriş ön koşulu alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.Satış öncesi yasal prosedüre uygun tüm kontroller yaptırılır. CPS kullanarak yerinde tesbit veya kazık çakma işlemiyle kesin tesbit işlemleri yapılır.

Selimiye Gonenc Emlak

1992 yılından beri şirket kurucularımız gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir. Sürekli güncellenen portföyümüzde satılık emlak deniz manzaralı arsa ilanları yanısıra villa, müstakil ev, köy evleri tipi gayrimenkul bilgileri yer almaktadır. Son kayıt edilen gayrimenkul RSS butonu ile görülebilir. Selimiyebox bülteni size sektör haberlerini düzenli olarak ulaştırılacaktır. Ücretsiz üyelik olanağından yararlanınız. Selimiye Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:31 / 2.393m2 / Satış fiyatı 60.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist