Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye satılık arsalar ve Gonenc Emlak gayrimenkul arazi ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri selimiyebox bülteninde düzenli güncellenerek sunuluyor. Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsalar » İlan:531 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık emlaklar

Selimiye köyünde satılık, deniz manzaralı, yola cephesi bulunan, yeni geçiş dönemi yapılaşma koşullarına uygun kriterlere sahip villa arsası.

Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısı ile onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları ile Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır ve projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon'a sahip olunur. Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Marmaris Gonenc Emlak

Yer gösterme randevu ile yapılır, güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.Satılık arsa hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız. Mugla Marmaris Selimiye satılık arsalar köy yerleşim alanı içinde 380m2 emlak satılık sunulmuştur. ancak portföyümüzde konut inşaatına müsait arsalar da bulunmaktadır. Sürekli güncellenen portföyümüzde köy evleri, villa, müstakil ev tipi gayrimenkul bilgileri mevcutdur. Emlakınızı değerinde, hızlı, satmak isteyenler selimiyeemlak ofisimizle temas kurabilir. Kiralık ev konut köy evleri hakkında taleplerinizi lütfen bildiriniz. Son eklenen gayrimenkul kaydına RSS özet akış sisteminden ulaşabilirsiniz. Selimiyebox Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:531 / 380m2 / 85.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist