Selimiye Satılık Arsalar

Satılık arsalar mugla marmaris selimiye köyünde inşaata uygun parseller villa arsaları ile gonenc emlak ilanları ve köy evleri selimiyebox bülteni yer veriyor. Selimiyede satılık arsalar hakkında detaylı bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Düzenli güncellenerek yenilenen Selimiyebox Emlak Bülteni ücretsiz üyeliği için lütfen kayıt olunuz.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsalar » İlan:559 Sayfasındasınız.

Selimiye köyü denize sıfır gayrimenkul

Köyün üst tarafında, köy gelişme alanı içinde, resmi kadastro yoluna sınırı bulunmaması nedeniyle yasal inşaat yapmanın mümkün olmadığı, yatırım veya zeytinlik yapmaya uygun gayrimenkul. İmarın gelmesini beklemek üzere satın alınır. Avantaj olarak, tarla içinde ev inşaatında kullanılabilir taş olması, su kuyusuna yakın olması söylenebilir. Doğrusu; gayrimenkul yatırım amacıyla satın alınarak Marmaris ve çevresi prim beklentisiye dinlendirme kapsamında değerlendirmeye daha uygundur.. İmar geldiğinde inşaat izini alınabilmesi mümkün gözükmektedir.

Gonenc Emlak Ofisi

Satılık gayrimenkul yer göstermesi randevu alındıkdan sonra selimiyeemlak tarafından yapılır. Şirket prensibimiz gereği güvenli alışveriştemin amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satılık arsa hakkında daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.Sürekli periyodik olarak portföyümüz güncellenmektedir. Köy evleri villa konut taş ev müstakil ev gayrimenkul ilanları yayındadır. Selimiye satılık arsa kiralık emlak gayrimenkul bilgileri fiyatları sunulmaktadır.

İlan:559 / 2.490m2 / 120.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist