Selimiye Satılık Arsalar

Şirketimizin bilgi bankasından sunulan, Mugla Selimiye Satılık Arsalar ve Gonenc Emlak Marmaris Selimiye satılık arsa arazi tarla tipi gayrimenkul ile köy evi müstakil ev konut ilan bilgileri güncellenerek veriliyor. Selimiyebox Bülteni sektör hakkında analiz,değerlendirme, duyuruları sizler için yayınlıyor. Ücretsiz üyelik avantajlarından yararlanmanız önerilir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsalar » İlan:700 Sayfasındasınız.

Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi deniz manzaralı, resmi tapulu net parsel şirketimiz aracılığı ile satışa sunuldu. Kadastro yoluna cephesi bulunan arsa önü kapanmaz deniz manzaralıdır. Sahile 130 metre uzaklıkta bulunan emlakın ana yola mesafesi de 60m 'dir. Yerleşim alanında bulunan arsa çevresinde yoğun olarak müsyakil ev köy evi bulunmaktadır. Villa inşatı düşünen aileler için ideal gayrimenkul olduğunu belirtelim.

Arsanın imar durumu açısından, Ö.Ç.K.K. Başkanlığı' nın 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısı ile onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları yine ;Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal prosedürde Selimiye satılık arsalar için inşaat ruhsatı alınmasına uygundur. Mugla İli 'nin 30 Mart 2014 yerel seçimleri ardından Büyük Şehir Belediyeliği olması üzerine Mahalle Marmaris Belediyesi 'ne bağlandı. 30 Nisan 2014 günü Revizyon Planı askıdan indirildi. Onaylanması beklenen plan, kaçak yapılaşmayı önlemesi açısından olumlu eleştiri almış, fiyatlarda ise dalgalanma nedeni olmuştur. Yeni çıkan torba yasa bucakları kaldırmaktadır. Daha çok teknik bilgi istenirse, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza bakmanız ya da Sık Sorulan Sorular Sayfamıza ulaşmanızı öneririz. Randevu alınarak ilandaki emlakı görmeniz mümkündür. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli yönetmeliği 'ne uygun olarak bu işlem gerçekleştirilir. Ücret alınmaz. Yer gösterme için tutatanak tanzim edilir, bilgi verilir.

Gonenc Emlak Marmaris

Mugla çevresi 20 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından aralıksız verilmektedir. Marmaris Selimiyede satılık emlak müstakil ev konut köy evi villa ile inşaatına uygun arsalar arazi tarla tipi gayrimenkul alım satım danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yatırımcılara yönelik cazip araziler, çekek yerine uygun koylar Selimiyede ve Türkiye güney sahillerinde pazarlama çalışmalarını sürdürüyoruz. Yüzlerce emlak ilanına yer veren resmi sitemiz 3000 adet üzerinde resim ile yayında olup, son kayıt edilen ilanlar hemen sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.

İlan:700 / 717m2 / 320.000-TL

selimiye emlak

selimiye satılık arsalar

selimiye mahallesi

Daha çok bilgi için lütfen buradan satılık arsa linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist