Selimiye Satılık Emlak

Şirketimizin Emlakçılık Sektörü hakkında ilanları satılık arsa bilgileri interaktif sitemizde yayınlanmaktadır.. Şirketimiz Mugla Marmaris ve çevresi Selimiye satılık emlak arsa ilanları ile selimiyebox bülteni köy evleri villa müstakil ev bilgilerini düzenli güncelliyerek sunuyor. Bülten için üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Emlak » İlan:140 Sayfasındasınız.

Satılık Emlak

Köy Gelişme Alanı içinde bulunan, deniz manzaralı, yola cephesi bulunan, yasal villa inşaatına sahip, alt yapısı hazır Selimiyede satılık arsa olarak sunulan parsel. Denize yakın, yürüyerek sahile ulaşma mesafesinde, çekmeler izin verdiğinden müştemilat yanısıra, yüzme havuzu yapılabilir özellikte satılık konut imarlı arsa. Mirengi noktaları denilen hudut belirlemesi yapılmış, köşe kazıkları çakılmıştır. Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü'nden proje tastiki ile villa inşaatına başlanabilir. Mimari poje, elektrik projesi ardından,85m2 taban oturumunu aşmıyan, iki katlı Datça Bozburun Plan Hükümleri'nde belirtilmiş geçerli koşullara da uyarak villa inşaatı yapılabilir. G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları 25m kullanım alanına sahip müştemilata da izin verir. bahçe, havuz araç gereçleri burada muhafaza edilebilir. Su elektrik yol olarak alt yapı hizmetleri açısından sorun bulunmamaktadır. Bilindiği gibi Marmaris'e düzenli yaz kış dolmuş vardır. Ulaşım kolaydır.

Selimiye satılık arsa
Arsanın gösterilmesi randevu teminiyle yapılır, güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Lütfen Selimiye satılık emlak, köy evi, villa isteklerinizi iletiniz. Müstakil ev villa inşaatına uygun gayrimenkul arsalar portföyümüzde sürekli güncellenmektedir. Yeni kayıt edilen ilan bilgilerine ulaşmak RSS ile mümkündür. Özet akış sistemiyle anlık haberdar olabilirsiniz. Selimiyenin dışında Söğüt, Hisatönü, Orhaniye, Turgut, Bayır köylerinde bulunan satılık emlak resmi sitemiz www gonencemlak com tr sitemizde yayındadır. Yüzlerce gayrimenkul bilgisi, binlerce fotoğraf ile yayındadır.

Köy; deniz, kara yoluyla ulaşıma açıkdır. Marmaris otogarında periyodik, düzenli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Yaz kış ulaşım mevcutdur. Araçla 45 dakikada ulaşılan köye Marmaris den günübirlik yolculuk mümkündür. Özellikle yaz aylarında trafik yoğundur. Mavi yolculuk tutkunlarının uğrak yeri olan köye yatçılar günlük ya da daha uzun süreli konaklama yeridir.

Şirketimiz 18 yıl üzerinde süreden beri profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzde bulunan ilanlar düzenli güncellenerek yenilenir. Sitemizi ziyaretinizde aradığınız özelliklere sahip ilan bulamadıysanız lütfen isteklerinizi yine de bildiriniz. Talepler kayıt edilir. Yazılım sistemimiz yeni gelen ilan ile uyumlu ve benzer ise otomatik uyarı verir. Talebiniz devam ediyor ise size duyuru yapılır. Aıcı ile satıcının buluşma platformu özelliğine sahip olan sitemiz, önerileriniz, eleştirileriniz, belirtilen istekleriniz yönünde geliştirilmektedir.Bilgi çağının gereği, artık aradığını bulmak kolay. Sosyal medyada facebook twitter hesaplarımız daha geniş ulaşım ağı içinde ilgilenenlere ulaşmamızı sağlamaktadır. Bizi sosyal medya üzerinden izleyebilir, yorumlarınızı iletebilirsiniz. Satilik köy evi villa müstakil ev taleplerinizi iletiniz.Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:140 / 1.330m2 / Satıldı

satılık arsa

satılık arsalar

Selimiye satılık emlak

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli sektör hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları güncel yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist