Selimiye Konut İmarlı Arsa

Sitemizde Marmaris çevresi ve Selimiye satılık konut imarlı arsa ile köy evleri villa müstakil ev kiralık ilanları Gonenc Emlak selimiyebox bülteni sunuluyor. Düzenli güncellenerek yenilenen portföy bilgilerimiz alıcı satıcı buluşma platformunda yer almaktadır. İstekleriniz, önerileriniz, eleştirileriniz platformun zenginleşmesine katkı, gelişme yönünün belirlenmesinde dinamizm verecektir. Satılık arsa ilanları için Selimiyebox Bültenine üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Emlak » İlan:355 Sayfasındasınız.

Selimiye imarlı arsa

Selimiye köyünde villa inşaatına yasal olarak inşaat izini alınabilen önü kapanmaz deniz manzaralı, konut imarlı satılık arsa. Sahilden kuş uçumu 302 metre mesafe uzaklıktaki satılık arsa K.Y.A Köy Yerleşim Alanı hudutları içerisinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi, sadece K.Y.A hKöy Yerleşim Alanı udutları içinde emlakın olması yeterli değildir. K.K.Ş.K Kıyı Kenar Şerit Kanunu kriterine uygunluk yanı deniz ile karanın birleştiği şeritden en az 100m mesafede olması gerekir. Parsel kıyı şeridinden 302m uzaklıkta olduğundan kriter koşulu şart karşılanmıştır. Kadastro yoluna cepheli olma kriterine uygunluk vardır. Parselin 400m2 den az olmaması şartı da uygunluk göstermektedir. Bu durumda G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları ile belirlenen şartlar karşılandığından arazi, arsa statüsü kazanmış, konut imarlı arsa konseptine ulaşmıştır.

773m2 parsele taban oturumu 85m2 den fazla olmamak üzere, iki katlı bina yapılabilir. Satılık arsa için yapılacak olan villa inşatı projesi D.B.P.H. Datça Bozburun Plan Hükümleri'nde belirlenen niteliklere uyumlu olmak zorundadır. Projenin Özel İdare tarafından onaylanması ardından inşat başlayabilir. İmar durum belgesi alındıkdan sonra, kriterlere uygun proje hazırlanır. Onaylanmasının ardından inşaat müsadesi verilir. Yasal izin kullanılarak inşaata başlanır. Çekme mesafeleri kurtardığı alana yüzme havuzu yapmak mümkündür. 25m2 tek katlı müştemilan yapılması izin kapsamındadır. Bahçe, havuz araç ve gereçlerinin konulması öngörülen müştemilat parsel içinde nerede yer alacağı projede belirtilmelidir. Satılık arsa içinde elektrik ve su vardır. Lütfen daha fazla bilgi ve sorularınız için Bize Ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletiniz.

Gonenc Emlak

Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları yönetmeliği öncesinde, şirket ofisimizde, müşterimiz deniz manzaralı, Selimiyede konut imarlı arsa satın almak istediğinde, yapabileceğimiz birşey pek yoktu. Belediye sınırları içinde, imarlı parsel seçenekleri sunmak, yönlendirmek zorunda kalıyorduk. Ya kaçak yapılaşma önerilecek, ya da tapuda tescili kargir ev olarak yapılmış bahçeli Köy evi satın alınarak, restorasyonla kullanılabilecek konuma getirilebileceğini söylüyorduk. Bu tip ev zaten çok az bulunuyordu. Selimiyede ısrar edilirse, görüşme bitiyordu. Oysa bugün, yönetmeliğin getirdiği yeni kriterlere sahip arsa statüsü kazanmış emlaklar satış portföyümüzde yer almaktadır. Onsekiz yılı aşan süreden beri Marmaris çevresi ve Selimiye Köyü profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz yönetmelik sonrası dönemde Selimiye satılık konut imarlı arsalar konusunda rahatlıkla sunum yapabilmektedir. GPS kullanılarak veya kazık çakma yöntemiyle hudutları belirlenmiş, kadastro, tapu, Milli Emlak kayıtları kontrol edilmiş, Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü'nden imar durum belgesi alınmış Selimiyede konut imarlı arsa satın almak hiç bir sorun olmaksızın mümkündür. Belirtilen kontrollerin yapılması bizce olmazsa olmaz şartıdır. Bilindiği gibi kontrol güvene engek değildir. Nitekim; şirket prensinsibimiz alıcı satıcının karşılıklı görüşmesidir. Güvenli alışverişin gereği tarafımızdan görüşme temin edilir.Satış işlemleri sürecinde alışveriş tamamlanıncaya kadar yetkilimiz destek sağlamaktadır.Lütfen sorularınızı, isteklerinizi iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İnteraktif Bilgi Bankası niteliğindeki sitemize en son kayıt edilen emlak ilanlarını sosyal medya üzerinde Twitter, Facebook selimiyeemlak hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. RSS özet akış sistemi otomatik anlık izleme için kullanılabilir. Detaylı bigilere ulaşmak isterseniz Blog olarak selimiyeemlak.blogcu.com adresimiz açıkdır. Bültende ise, ücretsiz üyelik avantajı sunan şirketimiz ilanları, konu üzerine editörümüz Kemal Gonenc'in makalelerine yer vermektedir. Kiralık satılık Müstakil ev köy evi yazlık tipi gayrimenkul ve satılık arsa taleplerinizi iletiniz. Yatırım amacına yönelik arazi ilanları ilgili sayfamızdan izlenebilir. Birikimlerimizden, deneyimlerimizden yararlanınız. Danışmak kazandırır.

İlan:355 / 773m2 / Satış Fiyatı 470.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Satılık arsa hakkında detaylı bilgi için buradan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist