Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiyede satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri Selimiye Gonenc Emlak selimiyebox bülteni sunuyor.
Selimiyebox Emlak Bülteni. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Emlak » İlan:377 Sayfasındasınız.

Selimiye köyü denize 150m arsa

Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa. K.Y.A. Köy Yerleşim Alanı sınırları içinde bulunan satılık emlak, denize 150m mesafededir. K.K.Ş.K. Kıyı Kenar Şerit kanunu kriterlerinin belirlediği çekme mesafelerine uyumludur. 400m2 üzerinde parsel olması nedeniyle metraj sorunu bulunmamaktadır. kadasrto yoluna cephesi olunca yasal olarak villa inşaatı için herhemgi bir sorun kalmamaktadır.

G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları Muğla il sınırlarında, Belediye hudutları kapsamında olmayan köylere ilişkin yapılaşmayı belirlediği kriterlere uygunluk ile sağlamaktadır. Henüz imar uygulaması yapılmamasına karşın, tarla konumundaki emlaklara arsa statüsü sağlamıştır. Koşullara uygunluk bulunuyor ise; 85m2 taban oturumundan büyük olmamak üzere, yasal izin alınan villa inşaatı yapılması olanaklıdır. Lütfen daha fazla bilgi ve sorularınız için Bize Ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletiniz.

Gonenc Emlak Ltd.

18 yıl üzerinde süredir Türkiye Güney sahillerinde emlak danışmanlık hizmeti sürdüren şirketimiz, kuruluşundan beri, Muğla Ticaret Odası, daha sonra Marmaris Ticaret Odası, Marmaris Emlak Müşavirleri Derneği üyesidir. 2006 yılında Avrupa En İyi 300 emlak şirketi ödülü Kazanmıştır. Belleveü kataloglarında yer verilen şirketimiz, Sertifika almıştır. Layık görülmemizin nedeni; çalışma tarzımız, vizyonumuz olmuştur. Marmaris merkez ofisi 18 yıldan bu güne Marmariste ayni adreste kalan tek emlak danışmanlık şirketidir. Kent yaşamının olumsuzluklarından uzaklaşma hayalinde olanlar için Selimiye Gonenc Emlak Sitesi 2008 yılında yayına başladı. Düzgün, bilgiye değer veren doğru dürüst danışmanlık hizmeti beklentisi taşıyan emlak arayan ve sahiplerine hizmet veriyoruz. Hastanın doktor seçmesi hakkı benzeri tercih hakkının ve hakkımızın olduğu inancına sahibiz. Emlak danışmanının değerini verdiği hizmetin kalitesi belirler. Eleştirileriniz, sorularınız ve istekleriniz için lütfen bize ulaşınız. Selimiyebox Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:377 / 516m2 / Satış Fiyatı 225.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan şirketimize ulaşınız.

Tel: 0252 4133089- 4133090- 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de onsekiz yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1992] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist