Satılık Emlak

Muhtelif özelliklere sahip satılık arsa emlak ilanları sitemizde sunulmaktadır. Satılık ilanları ile Marmaris Selimiye Gonenc Emlak bülteni selimiyebox villa arsa gayrimenkul bilgileri pazarlayan danışmanlık şirketi düzenli olarak data bankasını yenilemektedir. Arsaların büyük bölümünün çapları çizilerek ilanlarda sunulmaktadır. Selimiyebox Bülteni için ücretsiz üye olmanızı öneririz.
Ana Sayfa » Satılıklar » Gayrimenkul » İlan:135 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık arsa

Köyün sırtlarında Bozburun yoluna yakın, kadastro yolu bulunmayan parsel. Resmi şahış tapulu, kadastro işlemleri tamamlanmış emlakın yola sınır cephesi bulunmadığından, G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlerine uygun değildir. Bu nedenle villa veya apart otel inşaatı mevcut yasa ve yönetmeliklere göre yapılamaz.Selimiye satılık arsa olarak sunulan parsellerde tüm kriterlere uyum zorunludur. İmar Bilgileri sayfamızda, sık sorulan sorular sayfalarımızda konu detaylı ele alınmıştır. Bakmanız önerilir. Ancak; elbette, parsel bir değere sakipdir. Lokasyonu iyi olan arsanın imar geldiğinde değerinin artacağı beklenir.

Arazinin konut imarlı arsa statüsünü kazanabilmesi için mevcut yönetmeliğe göre iki unsur gerçekleşmelidir. Birincisi metrajı 5000m2 veya üzeri olacak şekilde komsu parsellerden satınalma yoluna giderek tevhit yani birleştirme işlemi yapmak. İkinci unsur kadastro yoluna cepheli sınıra sahip olmak. Bu nedenle satın alınan komşu parsel veya parsellerden en az birisinin yla cepheli olmasını sağlamak. Veya beklemek. Beklenecek olan imar uygulama planının hayata geçirilmesi. Herhangi bir değişiklik olmaz ise %40 kamuya terk edilerek 600m2 imarlı parsele sahip olabilmek. Bunun için imarın gelmesi beklenmek zorunda. Konut imarlı olduğu zaman parselin fiyatı ne olur tahmin etmek zor değil. Bu açıdan yatırım için uygunluğu düşünülebilir.

Marmaris Selimiye Gonenc Emlak

Marmaris merkezde kurulan şirketimiz 20 yıl üzerinde süredir emlak sektöründe profesyonel hizmet vermektedir. Arsa ve emlak ilanları ile selimiyebox bülteni villa arsa gayrimenkul bilgileri pazarlayan danışmanlık şirketi güncel bilgiler sunmaktadır. Şirketimizin aktif olarak hizmet sekründe yer almasından günümüze kadar Selimiye satılık arsa danışmanlığı vermiştir. Daha çok yatırım amacına yönelik, potansiyel prim yapma özelliğine sahip gayrimenkul satış yönetimi ana faaliyetimizdi. İstanbul başta olmak üzere, deniz manzaralı, sahile yakın legal villa inşaatına uygun parsel taleplerine yanıt veremiyorduk. Ne zaman geleceği belli olmayan imar uygulamasının tamamlanması belirsizlik nedeniyle sunum yapamıyor, belediye hudutlarında bulunan satılık parsellere yönlendirme gayretine giriyorduk.

Oysa; Datça Bozburun plan hükümlerine tabi olan Selimiye satılık arsa, satılık villa arsası sunmak mümkün. Çünkü; G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlerine uyan emlaklara Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü yasal inşaat izini, projeye uygun tamamlanmış yapılara Yapı kullanma izin belgesi, yani halk arasında bilinen adıyla ruhsat veriliyor.Bu nedenle satılık emlak sunumlarımızda, eskiden karşılayamadığımız talepleri yanıtlama, karşılama olanağına sahip olduk. Artık; yatırım amacına uygun satılık arsa yanısıra konut imarlı arsa, ruhsatı alınmış villa satılık ilanları portföyümüzde yayınlanmaktadır. İnteraktif web sitemiz bilgi bankası düzenli güncellenerek yenilenmektedir.

İlan:135 / 1003m2 / Satış Fiyatı 100.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilana daha çok bilgi için buradan bize ulaşınız.

Tel: 0252 4133089- 4133090- 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist