Satılık Arsa

Selimiye köyünde satışa sunulan arsalar hakkında ilanlar bilgiler verilmektedir.Marmaris Selimiyede satılık emlak arsa ilanları ile selimiyebox bülteni kiralık satılık gayrimenkul bilgileri ve köy evleri villa konut imarlı arsa hakkında bilgi veriliyor.
Ana Sayfa » Satılıklar » Gayrimenkul » İlan:139 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık arsa

Marmaris Resmi tapulu, kadastro işlemleri tamamlanmış Selimiye satılık arsa Köy Gelişim Alanı kapsamı içindedir. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterleri K.G.A. hudutlarında kalan arazilere arsa statüsünü kriterlere uygun olan emlaklara tanımıştır. Bu kriterler, 5.000m2'den az yüzölçümüne sahip olmamak, K.K.Ş.K. yani Kıyı Kenar Şerit Kanununda belirtilen sahilden 150m uzakta olmak, kadastro yoluna cepheli olmak, sit veya D.K.K.A ve T.N.K.A dışında kalmak olarak özetlenebilir.

Teknik olarak; sadece 5000m2 kriterine uygunsuzluk vardır. Bu durumda, mevcut yasa , yönetmelikler değişmediği sürece yasal konut, otel inşaatı mümkün değildir. İmarın gelmesi beklenmelidir. Ancak, farklı kullanım amaçları, ağaç dikmek, kovan koymak vb. uygundur. Emlakın mevcut şartları içinde bir değeri vardır. Bu değer teknik özelliklerine göre belirlenmiştir. Fiyat görüşmeye açıkdır. Şirket prensibi olarak alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilmektedir. Güvenli alışveriş gereği olup; kontrol güvene mani değildir inancındayız. Nitekim; satılık arsa işlemlerinin sıfır hata ile yapılması şarttır. Düzeltmek herşeyi baştan yapmakdan daha zordur. Tapu, Kadastro,Milli Emlak, İl Özel İdare kontrolleri yanısıra, GPS veya kazık çakma yöntemiyle satın alınacak arsanın yeri tesbit edildikden sonra satışa gidilmelidir.

Marmaris Gonenc Emlak

Türkiye güney sahilleri ve Marmaris çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti veren Gonenc Emlak Ltd.Şti. yönetmelik değişikliği sonrası gayrimenkullere daha çok ilgi göstermeye başlamıştır. Köyde yirmi yıldan beri Selimiye satılık arsa satışları yönetiyoruz. Köyde henüz imar gelmemesine rağmen arazi tarla statüsünde bulunan emlaklar konut imarlı statüsü kazandı. Bu nedenle satılık emlak tipi gayrimenkul bilgileri sunulurken bu husus özenle belirtilmektedir.

İlan:139 / 674m2 / Satış Fiyatı 150.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilana daha çok bilgi için buradan bizi arayabilirsiniz.

Tel: 0252 4133089- 4133090- 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist