Satılık arsa

Selimiyede emlak ilanları verilen alıcı satıcı buluşma platformu sitemiz interaktif bilgi bankası özelliğiyle sektörün yeni adresidir. Marmaris çevresi ve Selimiyede satılık arsa ilanları ve gonenc emlak kiralık satılık emlaklar köy evleri arazi gayrimenkul bilgilerine detaylı, güncellenerek yer veriliyor. Sitemizin periyodik yayın organı Selimiyebox Emlak Bülteni üyeliği ücretsizdir. Üye Olunuz. Avantajlarından yararlanmak yararınızadır.
Ana Sayfa » Satılıklar » Gayrimenkul » İlan:324 Sayfasındasınız.

Selimiyede satılık arsa

Selimiye Köyü Gelişme Alanı içinde kalan, yatırım için ideal 676m2 satılık arsa. Resmi şahıs tapulu parsel, kriterlere uymadığı için inşaat izini verilmemektedir. Selimiyede satılık arsa olarak satışa sunulan emlak, mevcut konumuna göre bu günkü yasalara göre inşaat izini almaya uygun değildir. Koşullar içinde, kadastro yoluna sınır olmak, 5.000m2 veya üzerinde yüzölçümüne sahip olma kriterleri sağlamamaktadır. Ancak yine de gayrimenkul olarak değeri vardır. Konut imarlı arsa statüsü kazandığında önemli değer kazanacağından, prim yapma potansiyeli vardır.

G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları Muğla İl Hudutları içinde geçerlidir. Bilindiği gibi Belediye hudutları içinde imar çalışmalarında belediyelerin iradesi vardır. Belediyenin sınırları dışında kalan yerler, Bayındırlık Bakanlığı il imar dairesi Müdürlüğü tarafından değerlendirilirken, G.D.Y.K. ile birlikte Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü'nce çalışmalar yürütülmektedir. Kriterlere uygun olarak tarla, arazi vasfındaki emlaklar konut imarlı arsa niteliği kazanmıştır. Yönetmeliğin getirdiği kriterlere haiz olan arsalarda legal konut veya apart otel inşaatı yapılabilmektedir. Yönetmelik K.Y.A Köy Yerleşim Alanı kapsamında asgari 400m2, K.G.A. Köy Gelişme Alanı sınırlarında kalan arsalar için asgari 5.000m2 şartını belirtmiştir. Selimiye satılık arsa ve Mugla Marmaris çevresi satılık kiralık emlak ilanları ile arazi köy evi konut imarlı arsa bilgileri Gonenc Emlak Bilgi bankası niteliğinde interaktif resmi sitesi gonencemlak.com.tr tarafından vermektedir.

Marmaris Selimiyede satılık arsalar

Selimiye satılık arsa ve Mugla Marmaris çevresi satılık kiralık emlak ilanları ile arazi köy evi konut imarlı arsa bilgileri sitemizde yenilenerek yayınlıyor.Portföyümüzde satılık arsa ilanları ve muhtelif gayrimenkul tipleri hakkında ilanlar sunulmaktadır. Selimiyeemlak.net sitesi şirketimizin portföyünde bulunan özellikle Selimiye Köyü ağırlıklı ilanlarına yer vermektedir. Bilgiler ofisimizde kontrol edildikten sonra emlak sahibiyle istişare edilerek fiyatı tesbit edilerek yayına verilir. İlgilenen müşterilere, yasa gereği yer gösterme tutanağı tanzim edilerek satılık arsa yerinde gösterilir. Yer gösterme ücreti alınmaz. Alıcı ile satıcı pazarlık için karşılıklı görüşmesi temin edilir. Güvenli alışveriş için kaçınılmaz olan yüzyüze görüşme ardından, emlakın GPS veya kazık çakma yöntemi ile yeri kesin belirlenir. Tapu dairesi, Kadastro kontrolleri yapılır. Gerekiyorsa Milli Emlak Mügürlüğü, Orman Müdürlüğü kontrolleri yapılır. Son olarak Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü'nden kontrol tamamlanır ve satış işlemi gerçekleşir. Prosedürün işletilmesi sıfır risk karşılığıdır. Unutmayalım ki; kontrol güvene mani değildir.

İlan:324 / 676m2 / Satış Fiyatı 50.000-TL

selimiyede satılık arsa

selimiye satılık arsa

marmaris selimiye köyü

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan bize ulaşınız.

Tel: 0252 4133089- 4133090- 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist